Günle Gelen 16.01.17

Teslimiyeti anlamak, hayatın en önemli anahtarlarından biridir.

Bugün, uyum ve sınırları anlamak konusunda içimizde olumlu çabaları verip, olumluluğa varabilmeyi yaşıyor olacağız.

Hafta başıyla beraber, enerjetik yılbaşı dediğimiz takvimden önceki son enerji dilimine geliyoruz. Bu konuya daha sonra da değinebiliriz, şimdi enerjilere ve etkilerine yoğunlaşalım. İçinden geçerken etkileşimde bulunacağımız  teması “sınır”. Birçoğumuz bu konuyu, olumsuz alıyor olabilir, ancak hayatın en önemli anahtarlarından birisi. Kendimizi aşmanın, ileri adım atmanın ilk adımlarından biri. Sınırları anlayıp, içimizdekini olduğu gibi ortaya koymaya başlamak en değerlisi. Bedenimizin, aklımızın gibi birçok konunun sınırları var ve bunları anlayınca onları aşmanın yollarını açıyor olacağız. Yaklaşık bir hafta sürecek olan bu enerjinin etkileri, bu konuyu her yönüyle bir kere daha çalışmamız için adımlar atmamız yönünde olacak.

Kendimizi nelere veya kimlere teslim ediyoruz?
Bu yaptığımıza bütünüyle katılıyor muyuz?

Günle gelen etkilerle, deneme yanılmalarımızla çoğunlukla sevmediğimiz sınırları öğreneceğiz. Bundan hoşlanmasak bile, önümüze çıktıklarını göreceğiz. İçimizde endişe ve korku uyanabilir böyle anlarda. Onlarla ilgilenmemiz çok önemli olacaktır çünkü içinden geçtiğimiz bu enerjinin en büyük hediyesi enerjimizle, kendimizle olan uyuma giden yolda bizlere değerli noktaları göstermek. Zihinsel sınırlarımızı aşmak için de ödül dolu bir gündeyiz aynı zamanda. Yoğun bir iç enerji aynasına bakıyor gibi hayal edebiliriz bu zaman dilimini. Aşırı odaklanıp onda sabit kalmak değil ancak, onu görmeyi açıklıkla başarmak en olumluluk getiren çözüm olacaktır. Zihinsel ilham aldığımız, zekasına çok güvendiğimiz isimlerin de bugünlerde sıklıkla nerede takıldıklarını görebiliyor olacağız. Onların da sınırları olduğunu görmemiz önemli olacaktır.

Akşam saatlerinde, ben buyum dediğimiz her konuda bir gerilim hissedebiliyor olacağız. Eğer bu his ve düşünceyle karşılaşırsak ya da karşılaştığımızı kendimize açıkça söyleyelim. Çünkü kendimizi en kuvvetli şekilde yanıltmak isteyebileceğimiz konulardan biri de budur. Kendimize bunu açıkça söyleyebildiğimizde bile kendimize iyi gelen gerçeklere teslim olmak yolunda önemli adımlar atıyor olacağız. Bu etkiyle sınırların veya sınırlanmanın dışarıdan gelenlerini anlayacak olanaklar bulabileceğiz. Her şey içimizden değil elbette; iç ve dış dengesindeki her şeyi görmeye açık olmak lazım. Bu etkinin bir parçası da, çevremizdeki kişilerle ilgili gerçek uyum ve bağların altında nelere yattığını görmeye başlıyor olacağımız. Özellikle de bu uyum ve bağların yanıldığımız biçimlerinin altında neler yattığını görebiliyor olacağız.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?