Günle Gelen 15.12.16

Kazandığımız bir yeteneği kullanmaya başlamanın ilk adımı, onu olumlu bir hayal gücünün parçası yapmaktır.

Bugün, huzurlu ve dengeli bir zihin için en basit hatalara düşmeyip, eylemsizliği yenmek için hayal gücümüzü kullanıyor olacağız.

Sessizlik, susmak demek değildir. Sessiz durma deneyimi ile bolca karşılaşacağımız bugün, çevremizden gelen ve bize özel düşünceler çağrıştıran herkesle bağ kurmaya açık olacağız. Herkesin düşünceleri çokça kafasını meşgul ediyor olacak. Bundan yola çıkarak, sessiz olduğumuzda hiçbir şey yapmıyor değil, kendimizle diyaloglar yapıyor olacağız. Elimizde, kafamızın içinde olanları değerlendirmek için çok elverişli bir gün yaşıyoruz.

Düşüncelerimizin aynı bizler gibi yan yana durması için onlara da toleransı aşılamaya ne dersiniz?

Gün boyu sıkılgan ve hiçbir şey yapmak istemiyorum tavrıyla çok karşılıyor olacağız. Bu tavır, içe dönük konuşmalar yaptığımız dönemlerde, dış etkilerden etkilenmemek için aldığımız bir önlemdir. Önlemler yardımcı olabileceği kadar, hayatımıza gelmek isteyen olumlu ve ödül dolu alanları da kimi zaman uzak tutabiliyorlar. Böyle zamanlarda bir ayrımı açıkça görmemiz hepimizi için iyi olacaktır: dünyayı düşüncelerimizde canlandırırken kimi zaman onu sadece izlemeyi seçenlerimiz olabilir. Buna saygılı olmak, bize gözlem kazandıracaktır. Herkesin amaçları vardır ve herkes bunları farklı anlatmayı ve takip etmeyi seçerler. Herkes aynı uyaranlara ve detaylara cevap vermiyor. Sabırlı olursak, herkesin kendini sonunda bir biçimde diğerlerine açtığı anları görebileceğiz. Böyle toleransların bizde olduğuna emin olabiliriz. Olumlu hayal gücünün desteğini bu açıdan bugün çok görüyor olacağız. Değişimin sakinlikle ve düşüncelerimizdeki gerçek denge ve huzurla geleceği zamanlardayız. Bu konuda dolunay hepimize gerekli mesajları veriyor zaten. 

Durağanlık ve olduğu yerde sayma hissi de, günle gelen enerjinin biz de uyandırabileceği etkilerden olacak. Böyle hissedenlerimiz, oldukça dirençli ve kendi hayallerinin içinde kendilerini mutlu hissettiklerini yerlerden dünyaya bakıyor olacaklar. Uzaklardan ve ütopyalardan haberler verecekler bizlere. Yani düşünce dünyamıza da katkıları büyük oluyor. Yine böyle bir durumda en büyük yardımcımız olumlu hayal gücü olacak. Günün enerjilerinin soyut düşünme ve zihin dünyası ile çalışma yapmaya destek olan etkileri çok büyük. Bu etkileri en olumlu ve başarılı halde hayatlarımıza katmak için, mistik, hayal gücüne dayanan ve ruhsal derinliğimizi araştıran her çalışma veya eylemi severek deneyebiliriz. Bizlere getireceği yararlara açık olmak enerjimizi geleceğe hazırlamak için de oldukça iyi bir fırsat olacaktır.

Günün dikkat edilmesi gereken noktalarından biri de, birbirimizi kışkırtmalarla yönlendirmek olacak. Bugün, kimsenin doğrudan başkası hakkında bizlere vereceği düşüncelere hemen balıklama dalmak için bir sebebimiz yok. Böyle durumlarla karşı karşıya kaldığımızda, birbirimize başkaları olmadan da karşılıklı iletişimle egolarımız arasındaki dengeyi bulabileceğimizi anlatmak yeterli olacaktır.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?