Günle Gelen 15.11.16

Yeniye ulaşmak, deri değiştirmenin diğer adıdır.

Bugün, konuşmak istediğimiz konuların zamanının geldiğini anlayıp, doğru gelecek için adımlar atıyor olacağız.

Zihnimiz bir hediyedir desek yanlış olmaz. İnsan ve enerjisi sezgi ve duyguları ile bir bütündür ve bu dünyadaki yolculuğumuz için zihnimiz bir hediye gibidir. Bize pratik, küçük ve yararlı sonuçları bulmamızı sağlar. Bugün, bu hediyenin güzelliği ve kullanışlılığı ile başlıyoruz güne. Adım adım ve yararlı olanı planlayarak. Dolunayın etkisi, bugüne bol açıklama yeteneği kazandırarak başlıyor. Anlamlı sözler duyuyor olacağız. Ancak kimi zaman özel duvarlarımız bunlara yön veriyor olabilir. Olumlu ve ödül dolu olan için herkesin ortaya özel bir doğru koyabileceğine açık olmamız gerekiyor.

Kendini madde madde anlatan bir insanı anlamaya açık mıyız?

Günün ilk yarısında, bir dikkat bölgesi var öğlene kadar olan zaman aralığında, çevremizi yanlış anlayıp bazı konuları biz yaptık sanıp, üzerimize alabiliriz. Böyle hisler içimizde yükseldiğinde kendimize şefkat göstermeyi hatırlamamız iyi olacaktır. Gün boyu yoğun gözlem hepimiz için değerli olacaktır. Gözlerimiz ve iç kulaklarımızla ilgili çalışmalara bugünlerde dikkat edersek oldukça şifalı etkiler alabiliriz. Günün enerjisinde görmenin, duymanın ve göstermenin çok değerli bir yeri var.
Günün ikinci yarısı, geleceğe ve uzaklara bakışımız büyüyor. Yeni yolların başlangıcını görüyor olacağız. Önemli olan çok uzağı görüp, kahincilik oynamak değil, bu yolla ilerlersek önümüz açık diyebilmek. Varılacak noktayı tahmin etmek, çok değerli bir yetenek ancak yol alma sırasında önümüzde ve yanımızda beliren sürprizler de çok değerlidir. Hatta bunlara yeterli miktarda dikkat etmezsek olumsuz durumların doğmasına yardımcı olmuş oluruz.

Bugünden başlayıp, yaklaşık 2 gün sürecek olan bir eskileri sürükleme eğilimini de sıkça görüyor olacağız. Böyle konular, konuşmaya uygun ancak üzerinde diretmekte zararlı olabilecek konulardır. Böyle etkileri olumlu kullanmak için uzun hayat hikayelerine konsantre olabiliriz. Çevremizdekilerin çocuklukları ve şimdiki zamanları arasındaki farklar bizlere akışın doğasına ait ödül dolu düşünceler veriyor olacak.

Çekimserliğimizi, şefkat ve yakınlık hissiyle çözecek, gerçek kişileri bulmak için daha derinden ve yeniden konuşmaya ne dersiniz?

Sevgi ve ışıkla