Günle Gelen 15.08.16

Vazgeçmeden çalışmak değerli, bu çalışmayla ne anlattığımız daha da değerlidir…

İçimizdeki bir soruya cevap ararken bir olasılık buluruz. Sonra diğerlerini eleriz. Bir mantık, destekleyen bir detay bulmaya çalışırız. Bugün, bu destekleri başkalarından gelenlerle çözmek için adımlar atacağız. Günle gelen enerjilerle de kuşku duyduğumuz konuları, başkalarının yardımı ile aşacağız. Bu desteğe varan adımlar bizler için önemli. Çünkü, cevaba varmamızı engelleyen diğer olasılıkları elemediysek, gelen çözümleri de görmek kolay olmayacak. Bugün, bize hizmet etmeyen seçenekleri elemeye ne dersiniz?

Hayat başlangıcından bitimine kadar büyük bir değişim ve evrim. Bugün de bizimle buluşan enerjilerle, bu değişim için gerekli olan elemeleri yapacağız. Günle gelen düşüncelerimizin, dışa yansıması için ortamlar oluşacak. Böyle fırsatları denemeye açık olmaksa, yararlı ödüllere açılan bir kapı olacak. Bu dönem içerisinde eğer düşüncelerimiz çevredekilere uymuyorsa, baştan iyi giden ilişkiler sonuna doğru renk değiştirebilir. Bu tür bir sonucu gördüğünüzde, herkese açıklama hakkı verecek şekilde bir ortam hazırlayabiliriz. Kendini ifade edebilmek her birimizin sınırlarını yumuşatabilir.

Bugünün en kuvvetli enerjilerinden biri de, çalışmak ve çaba göstermekle ilgili geliyor. Her günün enerjileri ile bazı olumlu ve olumsuz karmaları yaratmak konusunda seçimler yapıyoruz. Günün enerjileri bize her seçim hakkını veriyor. Biz de bunları isteklerimize göre takip ediyoruz. Bugün, vazgeçmemek üzerine bir kapıdan geçiyor olacağız. Bu geçişi, en olumlu seçimlerle süsleyelim ve ne için çalışıyorsak, onun içinde bulunduğu şartları anlamaya çalışalım. Detaylar çevremizde akıyor olacak ve bunlara odaklanırsak, günün enerjileri ile gelen büyük ödüllere sahip olacağız.
Günle gelen ödüller, bugünün akışta, pürüzsüz herkesin istediğini almasına yönelik paylaşımlarla dolu. Dolunaya yaklaşırken, ödüller ve enerjiler bizi olumsuzdan sıyırmak için, bize katkıda bulunuyor olacaklar. Katkılara ve paylaşımlara açık olmamızı engelleyen neler var? Başkalarının değil kendi beklentilerimize geçmek için neyi bekliyoruz?

Sevgi ve ışıkla…

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 15.Ağustos.2016 _ Pazartesi
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?