Günle Gelen 15.07.16

İstemek bir güce, kendini adayarak istemek ise bir uyuma kucak açmaktır…

Bugün, ben bu işe varım ya da yokum derken, kişilerin kendini ne kadar adayarak bunları söylediklerini görüyor olacağız. Günle gelen enerjiler öncelikle bu yaptığına hakim misin? Her şeyi gözden geçirdin mi? Sorularını soracak. Bu soruları hayatımızın her alanında cevaplamaksa bize güzel ödüller getirecek.

Günün ilk yarısının hassas kısmı, çabuk sıkılma tuzakları. Daha önce de belirttiğim gibi insan, kolektif yani birbiri olmazsa hayatını devam ettiremeyen bir canlı. Bu tür olumsuzluklardan uzak durmanın en iyi yolu ise birbirimize destek olmak. Detaylarda, küçük noktaların birleştiği dünyalarda, değerli keşifler ve olumlu gelecek karmaları bizi bekleyecek. Çünkü anlıyor, hissediyor ve empati yapıyor olacağız.

Günün ikinci yarısı, iç enerjilerimizde bir rahatlama, bir dışa dönüklük başlıyor. Etrafımızdakilerle buluştuğumuz bir an geliyor böyle zamanlarda. Kısacası herkesle uyumlu olma isteği hissedebiliriz. Bu uyum, öne çıkma hissinden vazgeçmek ile oluşabilecek. Böylece kendini adamak ile ilgili enerji de tam yerini buluyor olacak. Çünkü kendimizi adarken güzel ve yüksek bir uyumu yaşıyor olacağız. Ünlü zen ustası Thich Nhat Hanh’ın dediği gibi… Bugün karşınızdakine kendimizi bütünüyle adayarak, şefkatle dinlemeye ne dersiniz?

Bugün dahilinde başarılı arkadaşlık ilişkileri de bizi bekliyor olacak. Herkesin hikayesine verecek biraz ilgimiz ve yumuşak tavırlarımız olduğu sürece büyük ödüller alıyor olacağız.

İletişim, bugün için ayrıca değerli görünüyor ve öne çıkıyor. Yine sözlerin detayları dikkatimizi çekiyor olacak. Bugünlerin bir değeri de dolunaya hazırlık yolu olmasında yatıyor. Bugün aklımıza takılanları çözme işini o yüzden dolunay (19 Temmuz) sonrasına  bırakmak iyi gelebilir. O zamanki enerjiler, çözümleme işi için bize bolca alan bırakıyor. Böyle zamanlarda içimizde bir önemli ışık daha belirir çoğunlukla. Kendimize ne kadar derinden inandığımız. Bu zorlu bir konu, evet! Yine de destek almak veya hissedip kendimizi sağlamlaştırmak, olumlu bir seçenek olacaktır…

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 15.Temmuz.2016 _ Cuma
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?