Günle Gelen 15.02.17

Yenilenmek, farkındalıkla gelir.

Bugün, kendimizi bir yerden alıp, diğer bir yere götürmek için karar ve kabul alanlarında adımlar atıyor olacağız.

Çift taraflı adımlar diyebileceğimiz deneyimlere hazırlanıyoruz. Bizi bir noktaya götürürken seçimler yapmamız gerektiğini hatırlatıyor bu etki. İçinden geçtiğimiz ve bize bir değişim getirmek için sıkı sıkı sarılan, etkiler getiren bu enerjiyle, deneme yanılma patikasında önemli adımlar atabiliyor olacağız. Uzaktan riskli gibi gelebilecek bu etkiyle hayatlarımız için önemli bir pencere açılıyor aslında; Kendimiz olma yolunda geride bırakılması gerekenleri de görebilmek. Bu konuda, özellikle son yıllarda bizlerden ayrılması gerektiği halde bir gelişme kat edemediğimiz başlıklar ayrıca öne çıkıyor. Farkına vardığımızda, kabul ve minnettarlığın aynı anda gelebileceği konulardır bunlar.

Özümüzde olanla temas etmek için arınmamız gereken neler var?

Günle gelen etkiyle, bir yolculuk düşüncesini görüyor olacağız. Bir yerden bir yere yolculuk etmek bu. Bu yolculuğun en belirgin etkisi, acı deneyimlerin farkındalığına varmak olacak. Hoş olmayanı fark etmekse bugün çok daha hızlı olabilecek. Bu desteği nadiren buluyoruz. Yolculuk etkisinin iyileştirici etkisi, eski bağlardan arınmakla çok ilgilidir. Bugün karma prensiplerini hissetmemiz öne çıkarken, aynı zamanda derinden gelen bir yeniden doğum desteği de var. Bu konuda çalışmak veya bu konuya eğilim göstermek isteyenlerimizi cesaretlendirmek isterim.

Bugünkü bir diğer etkiyle, hayatlarımızda varmak istediğimiz yerlere giderken nasıl çabalamamız gerektiğine bakmamız.

Bize vizyon ve yönler verecek nokta neresi? Ve bu noktaya nasıl geliriz? Kendi merkezimizden geçen yolları nasıl tercih edebiliriz?

Bu soruların cevaplarını bulmak için verdiğimiz çabalar daha çok sonuç veriyor olacak bugün. Odağımızı değiştirmek, gerçek olanı, özle ilgili olanı bulmak için elverişli deneyimler yaşayabiliyor olacağız. Bu sırada sonuca odaklanıp, şimdiden kendimizi hayatlarımızda varmak istediğimiz yerlere varmış gibi düşünmekse büyük bir engel olabilir. Daha oraya varmadan oradaymış gibi olduğunu düşünmek olumlu ve ödül dolu olana ulaşmamızı geciktirebilir. Sonuçla değil, süreçle ilgilenmemiz bizlere daha olumluyu getiriyor olacak.

Bugün dikkat etmemiz gereken bir nokta da, umutsuzluk olacak. Sıklıkla bunu böyle mi yapsam daha iyi olur? Yoksa başka türlü mü yaklaşsam? Derken kaybolabilecek enerjiler için dikkatli olmamız gerekiyor. Bizler ve hayatlarımızla olan bağı tam olmayan her türlü deneyim, onda ısrar ettikçe umutsuzluğu çevresine çekecektir. Bu sebeple, böyle durumları gözledikçe, kendimize veya çevremize yeni başlangıç noktaları olarak ne varsa onlara bakmayı hatırlatabiliriz.

Akşam saatlerinde uzaktan izlemekten çıkıp bizlere deneyimlerini aktaran kişilerle yan yana geliyor olabileceğiz veya bizlerin paylaşımda bulunma isteği artıyor olacak. Grup için paylaşımları izleyip değerlendirmek için güzel etkileri seçebiliriz, böylece.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?

[contact-field label="İsim" type="name" required="1"/][contact-field label="E-Posta" type="email" required="1"/][contact-field label="Telefon" type="text"/][contact-field label="Yorum :)" type="textarea" required="1"/][/contact