Günle Gelen 14.12.16

Denge ve eşitlik, düşüncelerin ve huzurun temelidir.

Bugün, adım attığımız her yerle ve her an içinde doğru frekansları görüyor ve o anda orada olmanın özel hediyelerini değerlendiriyor olacağız.

Aynı frekansı yakalamak dediğimiz akış hepimizin yeteneklerinden biridir. Bugünden başlayarak yaklaşık bir hafta sürecek olan bir süre için, düşünceler dünyasında değerlendirmeler ve onlardan çıkardıklarımızla aynı frekansları yakalamak üzerine önemli bir zaman aralığı yaşıyor olacağız. Bu zamanların önemi aynı zamanda, değerlendirmeler ve ikinci kere üçüncü kere gibi çok defa üzerinden geçmelere yer vermesinden gelir. Değerlendirdikçe, derinleri keşfedip gerçekleri görmek için olanak kazanırız. Düşünceler dünyamızla ilgili önemli bir prensibi de unutmadan buna emek verirsek hayatımıza olumlu ve ödül dolu olanı çekmeyi başarıyor olacağız: Düşüncelerimiz bu dönemde yalnızca onları daha çok anlamak içindir, hemen bir karara dönüşüp harekete geçmek için değil. Bir kuluçka dönemi bizleri bekliyor günle gelenle başlayıp ileriki zaman doğru ilerlerken.

Düşüncelerimizin değerini ve hazinelerini paylaşanları görmeye ne dersiniz?

Bugünün enerjilerinde, dünyevi bedenimizi anlamak önemli bir yer tutuyor. Bu beden ve bir iç dünyası olmanın anlamını görüyor ve onunla, kendimizle çalışmanın değerini anlıyor olacağız. İç dünyamız oldukça hassa bir yer olabilir ve oraya doğru yola çıktığımızda endişeler veya bazı korkuları görebiliriz. İşte bugün aynı zamanda bu gördüklerimizi işlemenin de sonuç vereceği bir gün olacak. Değere sahip düşüncelerimizi aradan çekip alıp, onlarla adımlar atıyor olacağız. Herkesin içindeki düşüncelere bakması sonucu paylaşılacak olan değerli ortak noktaları yakalıyoruz aynı zamanda. Zihnimiz bir tür pusula gibi bizlere yol gösteriyor ve onu izlersek rahatlığı görebileceğiz.

Bugünün enerjisinin etkileriyle beraber kimse beni anlamıyor endişelerimiz de yüzeye geliyor olacak. Bu tür endişeler ve korkular hepimizde olur. Bu etkiye kapılmanın asıl anahtarı kısa zaman dinleyip hemen karara varmamız olacak. Olumlu ve huzurluya erişmenin yolu uzun dinlemeye hazır olmaktan geçecek bugün. Özellikle konuşacağımız kişileri seçmek konusunda bir odağımız olacak. Dolunayın etkileri ile de zaten bu kişiler ve gruplar hakkında önemli iç sesler duyuyor olacak. Dolunayın katkısıyla, şu anda harika dinlediğimiz veya bizi dinleyen kişilerin aslında hangilerinin eleneceğini de görüyor olacağız. Bunu görmek 2017 açısından da önemli bir adım hepimiz için, çünkü yeniden doğum zamanlarını getirecek olan yeni yıl için ilk seslerimizi duyanların tepkileri ve yaşantıları hepimizi etkiliyor olacak.

Günle gelen enerjiyle kimi zaman düşüncelerimizi duyanların bizleri kolaylıkla anlamadığı için üzüntü veya incinme hissedenler de ortaya çıkıyor. Yani hem bizi tam duymadıklarında biz hem de bizim onları tam duyup anlamadığımız kişileri kolayca görebilme anları gelecek.

Günün erken saatlerinden itibaren ayak tabanları ve boynumuzla ilgili şifa çalışmaları da ayrıca hepimize iyi geliyor, olumluyu, şifalıyı ve enerji paylaşmayı getiriyor olacak.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?