Günle Gelen 14.08.16

Hayaller, gerçeklere hamiledirler…

Mısır hiyeroglifleri veya Maya uygarlığına ait resimli duvarlarda ne yazıyor diye merak ediyordur bir çoğumuz. Neden bildiğimiz harflerle yazılmış yazılardan daha çok yer ediyorlar bizde? Bugün bu sorunun cevabından doğan bir enerjiyi yaşıyor olacağız. İşaretlerle konuşmanın ne kadar yararlı olduğunu hissedeceğiz. Açık yazmak ya da söylemek değil! Hayallerle ve fantezilerle anlatmayı yaşıyor olacağız. Hayallerin, hayaller dünyasının nasıl gözükürse gözüksün, içlerinden herkese bir gerçek hediye ettiği ödülleri alacağız.

Bugüne biraz tavsiyelerle yaklaşalım mı?

  • Bugün, beğendiğiniz filmleri birine söyleyin ve onun kendisi için ne alacağını görün.
  • Sıkıştığınız konuda, aklınıza ilk gelen birisinin ideallerine bakın.
  • Son zamanlarda, rüyalarda yeni beliren sembollere dikkat edin. Bakalım hayatınızda nerede varlar. Size, kime ve nereye götürüyorlar…

Özellikle de “nereye” bugün ayrıca değerli bir ödül veriyor olacak. Mekan enerjisi bize kuvvetli mesajlar yaşatabilir. Buna açık olmakta yarar var. Uzun süredir görmediğiniz Bir mekanda yaşananlar, size yeni anlamlar verecektir. Eskiye bir sınır çekip öyle düşünmeye özen gösterelim. Bugünlerde gözüken meteor yağmurları gibi, bırakın geçip gitsin, bizler yenide kalalım.

Bugün aynı zamanda topluluk enerjisi ile yaşıyor olacağız. İletişim, etkileşim, yeni cevaplar bulabileceğimiz bağlantılar veya kalabalıklar içinde aniden ortaya atılan absürd hayaller, bizlerin kafasında tahmin etmediğimiz anları ve gerçekleri ortaya çıkarıyor olacak. Aniden ve herkesten gelene açık olmaya ne dersiniz?

Gün içinde aşırı eminlik ve önemli olsun olmasın herşeyi bilmekte ısrar gibi bazı dikkat etmemiz gereken konular karşımıza çıkıyor olacak. Birbirimize vereceğimiz destek, çevremizi izlemek ve hissettiğimiz yerde yavaşça düşüncelerimiz dahil, herşeyi paylaştığımızı hatırlatmak olacak. Böylece, her konunun bizde olması baskısını da hafifletecegiz. Bunun ödülü ise grupta, kalabalıkta günün enerjisinin akışında daha çok kalabiliyor olmak olacak bizler için.

Sevgi ve ışıkla..

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 14.Ağustos.2016 _ Pazar
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?