Günle Gelen 14.07.16

Sınır ve keşif ikizler gibidir.

Aynı oldukları için birbirlerini sevmezler, farklı oldukları için de severler…

Bugün, hayatımızda çözülmesini istediğimiz şeylerin birbirine nasıl tutunduğunu anlayacağınız bir enerjiyi yaşıyor olacağız. Zihin için bir zamanlar, küçük şeylerin tanrısı denmiş. Çünkü sezgi ve duygulara oranla düşünmek biraz daha az değerli görülüyor. Bu sıralarda düşüncelerle çok uğraşan enerjiler bize hayatımızdaki bu sözde küçük şeyleri gösteriyorlar. Gözümüzü önemli veya önemsiz diye ayırmadan her şeye biraz açmaya ne dersiniz?

Büyük bir duvar hayal edelim. Yıkmak için yer türlü şeyi deniyoruz, taş atıyoruz, dinamitliyoruz, altından tünel kazıyoruz. Ancak yıkılmıyor! Sonra ortaya çıkan belirgin bir tuğlayı gidip çekiyoruz ve mutlu sona ulaşıyoruz. İşte hayatımızdaki çözülmesini istediğimiz şeylerin arasındaki bağ böyledir. Bu yüzden bugün, insanların, olayların ve isteklerimizin birbirine olan bağlarına bakarsak büyük ödüllerin bizi beklediği bir gündeyiz. Bunu neden istiyorum?Bunu elde edince diğer isteklerime ne oluyor? Şu kişi ile nasıl bir bağım var? Gibi sorular bizlere güzel farkındalıklar getirecek.

Günün ikinci yarısı bizlere anlık parıldamalar halinde yeni keşifler veriyor olacak. Özellikle de madiyattan ve paradan uzak konular bunlar. Yani içimizi ilgilendiren konular olacak. Asıl önemli olan da başkasının bize madden destek olsa bile bulabileceğimiz şeyler değil, yalnızca bize özel noktalar. Asıl büyük ilerleme de böyle oluyor zaten.
Bugün, bir şeyleri herkesten önce yapabilecek kadar önde ve kuvvetli hissetmiyorsak yapmamamız gerekiyor. Böyle günlerde bazı deneme yanılmalar olabilir. Ancak zorla liderlik olmaz. Böyle durumların oluşmaması için birbirimize destek olmalıyız.

Gün boyu, sabır ve azim bizim en büyük destekçimiz olacak. Günle gelen enerjiler ise egomuzu bir teste tabi tutacak. Kolay sıkılmamak, hemen bunlarla mı uğraşacağım dememek çok değerli. En son ne zaman gün boyu sakinlik ve sabır bize çok yardımcı olduysa, o günü hatırlamaya ne dersiniz?

Bugün kendimize inanıyorsak adım atma günü. Çünkü ancak böyle zamanlarda saklı yeteneklerimiz çıkar gelir.

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 14.Temmuz.2016 _ Perşembe
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?