Günle Gelen 14.06.16

Bilinçli bir kulak, iki ses duyacağını bilir; biri ona söylenenlerin sesi, ikincisi de onun söyleyeceklerinin sesi…

Yalnızca bugün değil, bugünlerde bireysel enerjilerle sıkça karşı karşıyayız. Bu iç dünyamızı öne çıkaracağımızı gösteriyor. Yaşadığımız yoğun dünyada iç dünyamızın kimi zaman farkına varmak bile zor olabiliyor. Bu sebeple bedenimiz ve içimiz bize dur demenin, Ben de buradayım dememin yollarını bulup konuşuyor. İşte bunlar bizim bireysel yollarımız, yöntemlerimiz ve ifadelerimiz oluyorlar. Bugün içimizde olan büyük dünyayı hatırlamaya ne dersiniz?

Bugün, saflık derecesinde kendimizi sakin tutmanın büyük ödüller göreceği bir gün. Bir konu başlığına dikkat ederek bugünü daha da güzel ve olumlu yapabiliriz. Dikkatli olmamız gereken tek konu, başkalarının “bunu da yapsan …” gibi tavsiyelerine kapılmak. Bugün bu konuda içimizde kalırsak günümüzü daha doğru değerlendirebiliriz. Duysak bile birçok kere düşünüp süzmemiz gereken birçok önemli konu olabilir. Yoğunlaşırsak elbette ki çok değerli çabalarla güzel enerjilere ulaşabiliriz.
Olumsuzdan uzak durup güzelce kendimize saf bir hal hediye etmek ister misiniz?

Herkesin Bu yüzden kendini dinlediği bir gündeyiz. Böylece sorduğumuz sorulara belki biraz geç cevap alabiliriz. İş dünyasında bugün bunlara biraz dikkat etmek gerekebilir. Sabır ve biraz çevremizdekilere zaman ve alan tanıyarak hepimiz için olumlu ve bol ödüllü bir güne açılabiliriz.

Günün getirdiğiyle kendi yeteneklerimizi ve doğal zamanımızı olumlu bir akış için kullanmaya ne dersiniz?

Esin Batal
Seanslar ve danışmanlık için : [email protected]

www.esinbatal.com.tr

Günle Gelen – 14.Haziran.2016 – Salı