Günle Gelen 14.03.17

Günle Gelen:Doğru hayat, eve giden yol gibidir; mutlaka en az bir tane vardır.

Bugün, güven ve iç dengemizi etkileyecek olan şeyler için harekete geçmek konusunda adımlar atıyor olacağız.

“Deneyime” açık olma teması bugün için bize aidiyet ile ilgili etkiler getiriyor. Bu etkide hem korkular hem de meraklarla karşılaşıyor olacağız. Karşılaştıklarımız bize rahatsız olduğumuz şeyler gösteriyor olacak. O yüzden de, korkuların altında yatanı, meraklarımızı yöneten güdüleri görüyoruz. Gözlem, not alma, farkına varma ve içimizde olanlara bakmak için çok değerli ve zengin bir günden geçeceğiz. Olumlu ve gelişim dolu olanı çağırmak için içimizde nereye bakmamız gerektiğini görmeliyiz. Kuvvetli bir ışıkla o noktalara bakma cesareti bizi bekliyor. Cesaretimizi dünyaya ilan etmek zorunda değiliz, ancak orada olduğunu hepimiz bir takım hislerle biliyoruz. Şimdiki tek adım, ona uzanıp almak.

Kendimize neyi öğretmek için yaşıyoruz?

Günle gelen etkilerden bir diğeri, öğrenmek için daha önce öğrendiklerimizi bırakmamız. Yeni bir güvene açılmamız, korku ve endişelerden uzaklaşmamız için özellikle çevremizdeki kişileri görmemiz de gerekebilir. Kim gerçek ve doğru yerinde? Kimden akışla ilgili aslında bize tam bir temas var? Bu soruların cevaplarına bakmamız önemli bugün. Özellikle biz farkında olmadan çevremizde değişen insanların oluşturduğu bir katman olduğunu da iyi biliyoruz. Bu katmana da bir göz atmak önemli olacak bugün için 😉 Özellikle de bu insanların, bize çok da yakın olmadıkları halde neler getirdiklerini içimizde araştıralım. Açık ya da gizliden, olumlu ya da olumsuz olarak bizlere kattıklarını anlamak konusunda önemli konu başlıkları bulabiliriz.

Günle gelen enerjiler farklı bir etkiyi de getiriyor. Gün içinde, geçmişe yönelik ve artık bize zarar verdiğini kabul etmemiz gereken yaslar, endişeler ve tutunmaları bırakmamız gerekiyor. Pişmanlık ve kurban elbisesini çıkarmamız gerek. Bunları çıkarırken gerekirse bağları olan her eşya veya hayat parçasının da yerine bir daha dikkatle bakmalıyız. Teslimiyetin bize gösterdiği olumlu her şeyi görmezden gelmeden almamız gerekiyor. Neredeyse kendimizi bile içerecek şekilde intikam alacak biçimde hareket etmeyi bırakmamız gerekiyor.

Günle gelen bir diğer etkiyse, isteklerimizden veya başkalarının hayatlarında da böyle olduğu için değil, hazır olduğumuz için adımlar atmaya başlayacağımız. Yani sorunları, amaçları veya istekleri bir kenara bırakıp, bu zaman kadar birikenleri görmemiz gerektiğine açılmalıyız. “Artık” deneyimlememiz gerekiyor ve buraya kadardan öğrenmemiz gerekenler için yeterli dememiz gerektiği bir ana geliyoruz. Zorlukların çözülmesi için adım atmak konusunda harekete geçmemiz gerekebilir ve bu hareketlerin başarılı olması için bugün büyük ve güzel enerji ve etkilere sahibiz. Değerlendirmeye ne dersiniz?

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?