Günle Gelen 14.02.17

Her lezzetli yemek için birbirine hiç uymayan yiyecekleri bir araya getirmek gerekir. – Uzakdoğu deyişi

Bugün, hayatlarımızdaki her türlü alanda olan ve gereken çeşitliliği anlamak için adımlar atıyor olacağız.

İçinden geçtiğimiz enerjinin ana teması hayatlarımızın yönüdür. Aslında, hayatlarımızın yönü derken yürüdüğümüz yollardan bahsediyoruz. Çünkü bu yolların bize getirdiğine ihtiyacımız var. Bir konuda ortak bir deneyimi anlamak için hepimiz onu bir kez denemek isteyebiliriz. Ancak bunu tek bir yolla yapmamız gerekmez. Herkes kendi özgün yolunu seçebilir. Bugün, bu hayat yolları için hem gerekli kişilerin farkına varıyor, yeniden hatırlıyoruz hem de gerekli deneyimlerin ne olduğunu anlamak için ilk adımlarımızı görüyoruz.

Günle gelen etkiyle, bugüne kadar inzivaya çekilmiş veya çeşitli sebeplerle geri planda duran kişilerden gelen ve hayatımızı kritik yönlerden etkileyen kişilerin mesajlarını duyacağız. Belki yeni değil hatta uzun zaman önce bile duymuş olsak da bugün onları daha farklı ve bizlere hareket kazandırıcı şekilde duyuyor olacağız. Bunu yaparken en önemli noktaysa, uçlarda gezen noktaları yaratıcı şekillerde eritip birbirine bağlıyor olacağımız. Peki bahsettiğim eritme ne demek? Gerektiğinde hayatımızda yanlış yerlere koyduğumuz duyguları, gerektiğinde de şu anda ufukta bizi tek kurtaracak olan hayali erimeye bırakmamız anlamına geliyor. Bu ayrımı görmeye başlamaksa olumlu ve ödül dolu olanı çağırmak için en önemli girişimlerimizden biri olacaktır.

Kendi yolumuzu kaç farklı şekilde hayal edebiliyoruz?

Günle gelen diğer bir etkiyle, birilerine yapabileceğimiz yardımdan ya da söyleyebileceğimiz önemli bir sözden çekinme durumunu çokça görebiliyor olacağız. Özellikle de akşam saatlerinde. Bu etkiyi yaşamamızın genel sebebi, paylaştıklarımızın çevremizdekilerce bir zamanlar aşırılaştırılmasının veya yanlış anlamalarının sonucudur. Bunu hissedersek, kendimize ya da çevremize şunu hatırlatabiliriz: Ne kadar net ve detaylı bir açıklamada bulunursak o kadar kolay seçimler doğurabiliriz. 

Çekinme etkisi için kendimize sorabileceğimiz en güzel soruysa: Gerekli detayların hepsini paylaştık mı?

Bugün aynı zamanda, çevremizdekilerle ne kadar kritik mesajlarla iletişim kurup yeni deneyimler başlatsak da, herkesin ilk adımlarını kendine göre atmalarına alan vermemiz iyi olabilir. Oldukça dişil bir etkiyi yaşadığımız için önce kendi güvenlerini kazanmalarına izin verdiğimiz herkes daha da özel ve olumlu deneyimlere yelken açacaklardır böylece. Önce kendimizi dinlemek ve uygun miktarda elimizdekinden vermek, hepimiz için önemli bir davranış olacaktır bugün. Bu yüzden aklımız veya içimiz dolu olabilecek ve birçok konuyu tekrar tekrar sorabileceğiz. Aslında bu duruma, kulaklarımız çevremizden çok kendimizi dinliyor da diyebiliriz.
Dikkat etmemiz gereken bir noktaysa, inatçılık ve benim yolum en iyisidir demekte ısrar etmek. Böyle davrandığımızı görürsek, kendimizi olumlu tarafa almak için bizden farklı olan ve başarıya ulaşan örnekleri bir daha düşünmeye çaba verebiliriz.

Bugün günle gelen enerji ve etkileri aynı zamanda bir uyarı da getiriyor. Kararsızlık ve sürekli ısrarla hiç ufukta bile olmayan, daha iyisini aramak konularına dikkatle yaklaşmamız gerekiyor. Gerekli kararı vermekten çekinmek olumluya ulaşma yolumuzu geciktirecektir. Eskiye bağımlılıklar, gelenekleri engelleyici şekilde önemsemek veya gerçek sezgilerimizi dinlememek istemediğimiz durumları doğurabilir.

Hayatlarımızdaki gerçek ve ihtiyacımız olan çeşitliliğe erişmek için ona özel mesajları getiren herkese ve her şeye açık olmamız dileklerimle …

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?

[contact-field label="İsim" type="name" required="1"/][contact-field label="E-Posta" type="email" required="1"/][contact-field label="Telefon" type="text"/][contact-field label="Yorum :)" type="textarea" required="1"/][/contact