Günle Gelen 13.12.16

Doğru miktarda ego, liderlik ve aile olmanın kurucusudur.

Bugün, doğru yaptıklarımızın birikip bizlere doğru etkileri getirmesini yaşıyor olacağız.

Sağlıklı bir benliğe sahip olmak için, kendimizi de sağlıklı tutan bir iç güce ihtiyacımız vardır. Bu iç gücümüzün temiz bir akışı ve hissedişi olmalı. Böyle bir iç güç her zaman yavaş yavaş gelir. Çünkü en büyük iç güç olan ego yavaş öğrenen bir parçamızdır. Böylece zamanla egomuzu tertemiz hale getirip onun iyi miktarlarını ve yararlı görüntüsünü herkesle paylaşabilir hale gelebiliriz. Bugün bu konuyu özellikle de çevremize hissettirebiliyor ve bundan herkesle paylaşımda bulunabiliyor olacağız. Günün enerjisi hepimize, kendimizi sonunda emekler vererek işte bu yüzden doğru ve olumluyu yapıyorum deme olanakları veriyor olacak. Zihin ve amaçlarımızın da doğal olarak bir ve ortada olması gereken bir gün yaşayarak olumlu ve ödül dolu olanın kapılarını aralıyor olacağız.

Birbirimizi anlamanın mutlu gelecek için etkilerine açılmaya hazır mıyız?

İki farklı etkiyi göreceğimiz bir gün var önümüzde. Birlikte uzlaşmanın gücü ve bunun geleceğe taşıyıcı etkisi. Hayatımıza mutlu ve başarılı olanı ekmenin anahtarı, herkesin birbirini anlaması ve egosunu kabul etmesinden geçiyor olacak bugün. Başkalarının egoları altında ezilmek değil, herkesin kendisi gibi hissedebilmesi için bir alanı olduğunu anlamaktan geçiyor bu. Böylece bugün, çeşitli dikkatsizliklere karşı temkinli olduktan sonra hepimizin birlikte gelecekte nasıl yan yana durabileceğimizi görüyor olacağız. Günün yüksek titreşimli etkileri, sıra dışı konulara vereceğimiz dikkat ve attığımız her adımın bir adalet, bir denge öğesi içermesi olacak. Günlük standartlarımızın dışına çıkan her hareketimiz bize yakın gelecekte istersek atılabileceğimiz bir alanı işaret edecek. Bu konuda bir şey göremedim dememek için dikkat dağıtıcı ve dışarıdan gelen etkilere filtreli yaklaşmamız yeterli olacaktır. Böylece olumlu ve yapıcı olanla tanışıyor olacağız. Aynı zamanda, dolunayın etkileri ile de kuvvetlenen ve geleceğimiz için uzun süreli karma etkileri sebebiyle adalet ve denge öğeleri öne çıkacak gün boyu.

Bugün bir diğer yandan, tam doğruyu yaptığımızı düşünürken, farklı düşüncelerin hep kenarlardan sızmasıyla kafa karışıklıkları yaşayabiliyor olacağız. Eğer bir öncekinden daha iyi olduğunu düşündüğümüz bir düşünce gelirse, bunu eskiyi bozmadan üzerine ek olarak yapmamız olumlu ve ödül dolu olan için bir adım olur.

Gün boyu yaşayacağımız etkilerden biri de, artık kendi gerçeklerimizi anlatabilmek için yakın dönemde gerekecek olan zeminleri hazırlamak olacak. Hiç de kolay olmayan bu etki için yapabileceğimiz en önemli şey, kendimizi gelecekte hayal edip, toplulukların içindeki yerimizi net görmeye çalışmak öncelikle. Eğer bu yerler gerçekten adaletle gelinen veya herkesçe hak edilerek olunan yerlerse, bu resimleri paylaşabilmek için kendimizi gözlemeye başlamak olacak. Böylece özellikle yaklaşan duygusal değişimler için hazırlık yapmış olacağız. Hayatımıza gelecekten ve değerli olandan parçaları toplamak için, bugün ilk işlerimizden biri de, egomuzu yumuşatıp, ben nasıl olurda kendimi yitirmeden herkesle birlikte aynı gelecekte olabilirim sorusu için aklımıza gelenler konusuna içimize enerji vermeye başlamak olacaktır.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?