Günle Gelen 13.11.16

Kendimize şefkat, çevremizdekilerin iyi niyeti ile işbirliği demektir.

Bugün, beklentilerimiz ve tutkularımızı birleştiriyor ve çözüm yolları arıyor olacağız.

Zihinsel etkileri olan enerjilerin hepsi bir başarı veya açıklama yoluyla başarı etkisi aramamıza yol açar. Böylece önce içimize bakarız. Biraz saklı, biraz da açık yanlarımızla anlaşıp bir şeyler yaptığımızda sıra bunu herkese anlatmaya veya onlarla da ileri götürmeye geliyor olur. Bugün bu enerjinin olumluluğu ve başarı getirmek amacıyla dışa açılan basamağına geliyoruz.

Amacımızda değil, desteğe açık olmakta inatçı olmaya ne dersiniz?

İç dünyamız için çalışkan bir (Pazar) günü yaşıyor olacağız. Günün ilk saatleri bizi beklentilerimize ulaşmak için hem yakın dönemde hem de gün içinde neler yapabileceğimiz ve kimlerden destek alabileceğimiz soruları meşgul ediyor olacak. Zihnimiz bize, bizi doyum sağlayanı getirmek için çabalıyor olacak. Bugün geceden (rüyalardan) kalma bir merak ve arayış hissi de bizimle olacak. Bugünlerde rüyalarımız sıkça cevapsız sorular ve bize kolayca garip gelebilecek anlarla dolu olabilir. Onları gün içinde de kovalayabiliriz. Yakın çevremizdeki enerji alışverişleri devam ettiği için bazen rüyalarımızdaki bir cümle beklemediğimiz bir akraba veya arkadaşımızın cümleleri ile çözülüyor olabilir. Günün ikinci yarısında ise, bir şeyleri anlama isteğimiz inatla karışarak üstlere çıkıyor olacak. Bu saatler için eğer olanaklı ise olabildiğince çok kişinin olduğu yerlere yakın olabilirsiniz çünkü kalabalıkta konuşmak ve kendini ifade ediyor olmak daha kolay olacak.

Günle gelen enerjilerle, sürpriz fırsatlar her yerde olabilir. Bugün herkes birbirinin enerjisine yardımcı olabilecek konumda. Olumlu ve paylaşım dolu olan için kapılarla karşılaşıyor olacağız.

Gün içinde dikkat etmemiz gereken bir konuda, değişik görüşler veya öğütlere kapalı olmak olacak. Bildiğim yeterlidir deme isteği yükseliyor böyle zamanlarda. Böyle durumlarla karşılaştığımızda birbirimize, alternatifler olduğunu hatırlatmak yeterli olacaktır. Kimsenin yalnız olmadığını fark etmesini sağlamak hepimiz için olumlu ve ödüllerle dolu olanı çekiyor olacak.

Sevgi ve ışıkla