Günle Gelen 13.10.16

Şimdiki anı dinlemek hem geleceği hem de detayları bütünüyle bize verecektir.

Bugün, olasılıklardan gelen zenginliği yaşıyor olacağız…

Modern dünya bizi her şeyi bilmeye ve her şeyden emin olmaya yönlendirebiliyor ve biz de dik durmak adına bunu kabul edebiliyoruz. Enerjimiz ise dünyada yaşadıklarımızdan faklı olarak birçok alternatif etkiye açıktır. Bu dünyanın yalnızca görülen kısmının değil içimiz ve herkesle paylaştığımız ortaklıkların da bizim üzerimizde ciddi bir etkisi vardır. İşte bugün bu dünyalardan gelen olasılıkların bize etkilerini yaşıyor olacağız.

Aslında bildiğimiz ve sezgilerimizin içinde duranlara açılmaya ne dersiniz?

İçimizdeki netlikleri ve sezgilerimizin aktif olduğu bir dönemi yaşıyoruz. Dolunaya yaklaşırken artan enerjimizin desteğini çokça almaya başlıyor olacağız. Bu olumlu ve hayatımıza ödül getiren enerjinin önüne yalnızca olumsuz enerjilerde ısrar eden kararlarda kalmaktan dolayı gelen bıkkınlık geçebiliyor olacak. Bu durumda dikkat etmemiz gereken tek nokta, bir konuda olumlu sonuca ulaşamıyorsak o konuda neyi veya hangi adımı atladıysak geri dönüp sabırla onu yerine koyup yeniden sona doğru ilerlemektir.

Güneş batmaya yakınlaştıkça, yepyeni bir enerjiyi yaşıyor olacağız. Sezgilerimizi hareketlendiren yeni bir enerji dönemi başlıyor. Değişime yol açmak için 2015 Kasımından beri hareketlenen enerjilerin biraz süzülme zamanı geldi. Elimizdekilere bakıp bunlardan bize göre olumlu saydıklarımızı uzun süreler hayatımızda tutmanın yolu nedir diye soruyor olacağız. Bu yaklaşık bir haftalık bir süreç ve süreç boyunca çeşitli açılardan birçok soru soruyor ve cevaplar alacağız.

Emin olmadığımız bir tedirginlikle şimdilik bu da dursun, şu da şurada kalsın deme eğilimini sıkça yaşayacağız. Ancak değişim ve evrelerine tutunursak mutlu ve ödül dolu bir süreç bizimle olacak. İçimize bakmak için kuvvetli bir gece, çünkü sezgilerimizin ani ve küçük ama doğru kaynaklardan getireceği bilgiler geliyor olacak.

İç kulaklarımızla başkaları kadar kendimizi de dinlemeye hazır mıyız?

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 13.Ekim.2016 _ Perşembe
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?