Günle Gelen 13.09.16

Taktığımız her maske gülümseyebilir eğer farkına varıyorsak

Bugün, destek ve başarı ortamlarını sağlayarak yaşamanın enerjisini yaşıyor olacağız.

Özel bir enerji ile çevreleniyoruz. Özel olarak kendimizi sabote etmezsek, gün boyu olumlu, mutlu ve ödül dolu anlar bizimle olacak. Bu enerjinin ilk parçası, kendi çekirdeğimizi görmek. Önce içe bakıp kendimizi bir bütün olarak görerek kendimiz güçlü kılıyor olacağız. Burada kendimize sorabileceğimiz en güzel soru ile hemen bir farkındalık yaratmak istiyorum.

  • Tek parça olduğumuzu görecek kadar açık mıyız?

Hayatımızda, karşımıza çıkan olayların bir kısmı bize karşı yapılmış ve yapılmakta olan baskılardır. Bu tür konulara karşı ikinci kısım olarak, başarı kazanmak, yalnızca inancımızı bile değiştirerek güçlü konuma gelerek adım atıyor olacağız. Her durumda giydiğimiz maskelerin kendi başına da bir gülümseme ve özgün hareket etme özgürlüğü bulunuyor. Bunu görebildiğimiz an olumlu karma üretmek için birçok seçim olasılığı açılıyor olacak. Destek sağlamak konusunda gün içinde birçok olumlu enerjiler yakalıyor olacağız. Günle gelen enerjinin bir tane olmadığını hatırlayalım. Buradan sizlerle paylaştığım ana temaların yanında işten, ilişkilerde başlayıp öğrenme alanları, başarı bölgeleri, gelişim çizgileri ve hayatın derin anlam alanlarına kadar hayatın her alanı ile ilgili özel enerjiler ve etkiler var. Biz de bunların destek ve etkileri ile kendi verdiğimiz desteklerde başkalarını yakaladığı ışıkları görebiliyor olacağız. Dikkatli bakarsak kimi zaman bizim unuttuğumuz noktalarda bile bize hatırlatıyor olacak çevremizdekiler.

  • Destek alırken aynı anda desteği yaşadığımızı görmeye ne dersiniz?

Bugün, değerlendirme gücümüzün ve düşünceleri yansıtma yeteneğimizin aktif olduğunu yaşıyor olacağız. Önceleri olumlu başlayan bir yetenek olsa da kısa sürede niye benim dediklerime uymuyorsun ile bitebilecek bir enerjidir bu. Birbirimize destek verip, herkesin kendi söyleyeceklerini ortama katmasını sağlayacak katkıları seçersek olumlu tavırlar bizi bekliyor olacak.

Aniden ortaya çıkan ve her şeyi değiştiren detaylarla karşılaşacağımız bir gündeyiz. Biz farkına varmadan herkesin öğrendiği olaylar veya tanıdığı kişilerle karşılaşıyor olacağız. Böyle enerjilerin artısı keskin ve net doğruları çabuk görüyor olacağımızdır.

 Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 13.Eylül.2016 _ Salı
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?