Günle Gelen 13.05.17

Günle Gelen: Deneyim ve keşif …

Her şeyi açıklamaya çalışmaktan, deneyimlemeye ve araştırmaya geçtiğimiz gün kendimizi yeniden keşfediyor olacağız.

“Dolunayın etkilere devam ediyor, bana neler neler oluyor? diye soranları unutmuş değilim 🙂 Gün içinde sizlere özel bir cevabım da olacak.

Bugün, hareket etmeye başlamak ve içimizdeki bize özel idealleri gözden geçirmek üzere adımlar atıyor olacağız.

İçinden geçtiğimiz enerji de bizim gibi an ve an doğasını değiştiriyor. Birçok farklı yüzünü bize gösteriyor. Ayrıca bugünle beraber gelen enerjiler, boğaz bölgesi enerjisine ek olarak ruhumuzun görünmeyen etkilerini artırmaya başlıyor. Sonuçta da neler mi bizi bekliyor ? Yavaş yavaş içimizdeki kıpırtıları dışa vurmaya başlıyoruz. En basit haliyle, bir düşünceyle yetinmeyip, onu bir harekete döndürme dürtüsüyle dolmaya başlıyoruz. Olumlu ve tatminliye ulaşmak için daha çok eyleme vermeye başlıyoruz kendimizi. Günün farkındalık sorusuyla sizi başbaşa bırakmadan elbetteki rahat edemem 🙂

Kendimizi harekete ve paylaşmaya adamak için neler yapabiliriz?

Bugün, günle gelen enerjinin anlamıysa biraz daha vurgulu! Bizlere değişim getirebilecek ne varsa aslında elimizde ve onu herkese verebilmekten geçiyor. Bir kere onları ortama ve herkesle ortak paylaşımımıza verebildik mi, herkesin kendine göre ne alacağına katkıda bulunmuş oluruz. Bunu yaparken başkalarının isteklerini karşılayabilir miyim? Ya da ya beğenmezlerse tarzında kaygı ve kuşkular da gelebilir. Ancak bunları yıkıcı olmaktan çok yapıcı alalım. Çünkü yapıcı olarak ele almamız daha titiz, biraz daha ince düşünceli olmaya yardım edebilir. Sakin ve paylaştığımızda herkesten gelecek olan ortak güzel tepkilere odaklanalım.

Günle gelen bir etki de, herkesin kendine özel bir yolu olduğunu hatırlamamız. Herkes dönüşürken her zaman tanıdığımız gibi kalmayabilirler. Her değişimin sinyali de bizim kabul edebileceğimiz ve beklediğimizi gibi olmayabilir. Tavsiyemse bundan çekinmek yerine, değişimi kendimizi tanımak için bir ipucu olarak alma yönünde. Gün boyu daha çok bireysel farkındalıklara açık olacağız. Nasıl bir bireysel farkındalık bu? Sorusu bana gelemeden hemen söylüyorum. Herkese bakıp kendimizi, kendimize bakıp başkalarını görebilme olanağımız olacak. Hangisini seçelim diye endişe etmeye gerek yok. Çünkü ikisini de görmeyi seçersek olumlu ve huzurlu olanı çağırıyor olacağız.

Kendimi nelere adayıp ilerliyorum?
Hangi adımlarda daha “ben” gibi hissediyorum?

Günle gelen bir diğer etkiyse, elinde bir değişim enerjisi veya yenilik tutan kişilerin kabuklarına saklanmış olabileceği. Böyle durumları herkeste görebileceğiz, kendimiz de dâhil! Böle anlarda, iletişim ve seslenmek özel bir önem kazanıyor olacak. Bunu benimle veya bizimle paylaşırsan hepimiz bir farklı ucundan tutup ileri götürebiliriz gibi yaklaşımlarla başlayabiliriz.
Bu etkiye ek olarak, detayları arayıp tarama yeteneğimiz artıyor olacak. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde, kafamızda daha düzenli düşünceler ve onları birbirine bağlayan detaylar ve kontrol geliştiriyor olacağız. Plan yapmak, gözden geçirmek ve meraklarımızla ilgilenmek veya istediğimiz bir konuya derin bir ilgi vermek için destekli bir zamanda olacağız.

Son olarak da, günün büyük bir kısmında, gözlem gücümüzü kullanıp doğal yani biraz da alaylı gibi olan herkesten bir şeyler öğrenebiliyor olacağız. Bilinçdışı paylaşımların bol olacağı, herkesin ortak hafızadan çekip aldığı bilgileri kolayca sergileyebileceği bir gündeyiz. Öğrenmek kolay ve hediyeleri ile geliyor olacak. Soru sorup, bunu neden böyle yaptın deyince cevap her zaman gelemeyebilir, ancak gözlerimizle, kendi gözlemlerimizle daha birçok cevap bulabiliyor olabileceğiz.

Sevgi ve ışıkla