Günle Gelen 12.12.16

Hayatlarımız, herkesi çevresine toplayabilecek kadar çok ışık saçabilir.

Bugün, bilinç ve irademizin bize kattıklarını tam anlamıyla anlıyor ve bunu kendimizi her amaca adapte etmek için kullanıyor olacağız.

Gün içinde çeşitli anlarda kendimizi tartmaya başlıyoruz, bugün. Tam da bu anlarda, egomuzla karşı karşıya birbirimize bakıyor olacağız. Olumlu ve başarılı olanı hayatımızda görmek için hafızamıza, anılarımıza başvuracağımız bir gün geliyor. Yaşananlardan aldıklarımızın enerjisinin yüksek olduğu bir zamandayız. Gün içinde, biz de kalan her izden yararlanıyoruz. Yaşanan ve enerjimize kattığımızı her şeyle kendimiz ve çevremizle bağ kurmaya başlayacağız. Yaşadıklarımızdan öğrendiklerimizle ben buyum veya bu kadar öğrendiğimle size bunları katabilirim diyerek, başarı ve ödülleri çevremize topluyor olacağız. Önemli olan beden ve iç seslerimize kulak kabartmak çünkü her an ritim ve etkileşim içinde bunu yapabilme fırsatları bizimle olacak.

Enerji ve birikimimizin, kimle paylaştığımız kadar bizimle kimin birikim ve enerjisini paylaştığını görmeye ne dersiniz?

Bugün, önemli bir adımla özel bir enerji serisi başlıyor hepimiz için. Karma ilişkileri bugün, kendini yüzleşmeler ve karşı çıkmalarla önümüze getirmeye başlıyor. Bu özel bir adım, çünkü iradelerimizle ilgili konuları ortaya dökmeye başlayacak. İrademizin gücü ile orantılı olarak yaşadıklarımız bize etkiler yapmaya başlayacak. Her yaşadığımızı net bir biçimde hatırlamamamızın sebeplerinden biri de anılarımızın irademiz ve bizimle kurduğu bağın bir şekilde kopmasıdır. Gün içinde kendimizi hatırlayıp, kendimize yine ve yeniden adapte olabilme çabasını veriyor olacağız. Bu denemeler bizi önümüzdeki günlerde de sık sık ziyaret ediyor olacak. Bu misafire yer açarsak önümüzdeki 4 yıl boyunca önemli bir değişimin ve yolun bizlere getireceği sürprizleri görüyor olacağız.
Günle gelen enerjinin etkileriyle, kendimizi gerekli ortamlarda öne çıkarmaya, sunmaya ve çevremizdekilerde dikkat uyandırmaya başlayacağız. Böyle öne çıkışlar ve ışık saçıp etkiler yaymamıza rağmen, içe kapanma veya hiçbir şekilde herkesin davrandığı gibi davranmama tepkilerini de gösterenlerimizi olacak. İçe kapanmak veya genel eğilimlerden uzak duranlara bakarak değerli bir aynayı seyrediyor olabiliriz. Aynaya bakmak, egolarımıza öğretici gelecektir.

Ne zamanlar kendimizi öne çıkararak, aslında saklanmak isteyen yanlarımızı bastırıyoruz?

Günle beraber egoist davranma risklerini de yaşıyor olacağız. Böyle durumlarda kendimize veya çevremize doğal davranmak üzerine hatırlatmalarda bulunmamız yeterli olacaktır.

Sevgi ve ışıkla