Günle Gelen 12.10.16

Zihin, düşmanımız değil, arkadaşımızdır.

Bugün, zihnimizi verimli kullanmanın yanında sezgilerimizin de kimi zaman tek anahtar olduğunu yaşıyor olacağız…

Nelerin bizim için iyi olduğunu görmek kadar, hangi kişi ve konuların da bizim için kritik olduğunu bilmek büyük bir yarardır. Gün başlangıcında, bu konularda zihnimizden ve günün ilerleyen kısımlarında da sezgilerimizden destek alıyor olacağız. Netlik ve net olmak hayatımızın bazı anlarında hepimiz için zor olabilir. Ancak yarın geceye kadar bu enerjitik hediye bizlerle.

Zihnimiz, çoğunlukla bizi yönlendirmek için ısrarcıdır. Onun yönetimine kalmaktan uzak durmak için kimi zaman biz de çok çalışıyoruz. Burada dikkatli olmamız gereken konuysa, zihnimiz bizim bir parçamız ve orada olmasının bir sebebi var. Her bir parçamız bizim için orada ve bizim dostumuzdur. Onun aşırılığına gitmek yerine, onunla arkadaş olmaksa bizler için en önemli olumluluk ve ödül kaynaklarından biri olacaktır. Gün boyunca, içimizden her konu için onay almak isteği doğacak. “Bunu doğru mu yaptım?” gibi sorularımız ve karar verme çabamız olacak. Bunlar için mutlu, olumlu ve olabilirsek de gerçekçi cevaplar verebileceğiz.

Endişeden değil, birliktelikten ve olumlu olandan güç almaya ne dersiniz?

Gün boyu değişken görüşlerdeki kişilere sıkça rastlıyor olacağız. Kendimize hatırlatmamız gerekense bir defasında olan, bir diğer defasında değişebilir. Toleranslı olmayı hatırlatmak, destek için değerli olacak bugün.

Günün ikinci yarısı bizleri, keskin mantığa çok yüklenmememiz için bir enerjiyle çevreliyor olacak. Her şey hesap ve mantık değildir. Bunu görmek içinse hemen önümüze hatta kendimize bakıyor olmak yeterli. Olasılıklar en değerli patikamız olurken, bu anlayış yeniye açılmamız için çok olumlu ve ödüllü olacak.

Gün boyunca, bir soru etkisi de bizlerle olacak, “konuştuğumuz konularla ilgili gerçekten kusursuz ya da çok iyi şeyler olabilir mi?“, “olamaz mı?” sorusunu sorabiliyor olacağız. Gerginlikler ve içe attıklarımız, ortaya bu sorularla çıkabilecek. Bu noktada birbirimize, hayallerimizi paylaşarak destek olabiliriz…

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 12.Ekim.2016 _ Çarşamba
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?