Günle Gelen 12.09.16

Kendimiz kadar güçlüyüz, içimizi bilmek gücü bilmektir!

Bugün, kendi gücümüzü tam anlamıyla bulmayı yaşıyor olacağız.

Kimi zaman kimsenin görmediği şeyler yapıyoruz. Dışarıdan bakıldığında görülmeyen başarılar kazanıyoruz. Bugün bu başarıları içimizde gerçekleştiriyor olacağız. Bir bireyin en doğrudan ve etkili başarısı kendini her şeye karşısında yine olduğu gibi görebilmektir. Koşullanmadan ve başka formlar almaya zorlayan algılardan uzak kalarak kendimize özen verebilmek için, günle gelen bu enerji bizlere hem kendimizi hem de yakın çevremizi yakından gözlememizi söylüyor.

Bugünkü enerjiler, yoğun bir biçimde topluluklara açılmak, arkadaş çevrelerini empatik bir şekilde takip edebilme etkisi veriyor bize. Herkese yansıyan bizi görmek için yeterince enerji, motivasyon, öz-saygı, öz-değerimizi biliyor olacağız. Kendimize güvenmekten bir an bile vaz geçmeyelim bugün.

  • Herkesteki bizi görmeye ne dersiniz?
  • Karşımızdakinin, bizdeki yansımasından neler öğrenebiliriz?

Bu güçlü etki ile üzerimizdeki en güçlü engeli öğrenebiliriz. Bunun için içgüdülerimize güvenmemiz yeterli. Bugün içgüdülerimize özel bir güven veriyor olacağız. Sezgilerimizin ekstra güvenli ve doğru çıkma günlerinden birindeyiz. Bu konuda dikkatli olmamız gereken bir noktaysa, bunun bir öğrenme süreci olduğudur. Sezgilerimizi dinlemek, anlamak ve bize nasıl yardım ettiklerini öğrenmek özel bir seçimdir. Bunu seçiyorsak öğrenmeye başlayacağız. Ancak sezgilerimiz keyfi bir alan değil. Yani ertelemek, bugün değil yarın yapabilirim demek bu konuda bize olumlu sonuçlar sunmayabilir. Bu konuyu daha çok bir çağrı gibi alabiliriz. Bu çağrıya kulak ve emek vermek için hepimizi cesaretlendirmek istiyorum.

  • Anla gelen ve en kuvvetle içimize doğan enerjileri kabul etmeye ne dersiniz?

Kendimizi kuvvetli bir portre gibi göreceğimiz bir gündeyiz ve bunun için atılacak en değerli ve ödül getiren adım zihnimizi meşgul eden soruların cevaplarını sessizce yakın çevremizde görmek olacaktır. Özellikle “…şu davranışım yanlış mıydı?…” gibi düşüncelerimizi kemiren bir soru varsa, aile, akraba veya arkadaşlarımıza bakabiliriz. “Ya bunu o yapsaydı…” gibi kafamızdaki sorunun ağırlığını bir an için hafifleten bir hayal tiyatrosu kurabiliriz. En fazla birkaç deneme sonunda aklımızda izlediğimiz bu canlı tiyatrodan bize yansıyan değerli rahatlamalar ve ödüller gelecektir.

 Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 12.Eylül.2016 _ Pazartesi
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?