Günle Gelen 12.08.16

“Kabullenme” bir merdiven basamağıdır. Üzerine basılıyor gibi gözükse de, ileri götürür…

Bugün, beklenmedik izleri takip edip çeşitli konuları keşfetmeyi yaşıyor olacağız. Beklenmedik durumlar, kişiler veya şartlar deyip kenara attığımız şeyler oldu değil mi? Beklenmedik demek sıfırdan doğup bir anda beliren demek değildir. Çevremizde bulunan ama artık farkına varmayacak kadar önümüzde olmasına alıştıklarımıza ‘beklenmedik’ deriz. Hayatımızda yerleşip unuttuklarımıza bir bakmaya ne dersiniz? Çünkü, bugün onları takip edebilirsek ödül dolu anlar bizi bekliyor olacak.

Bugün, aradığımız cevaplar için çoğunlukla yanlış, tam da bize hitap etmeyen sorular sorduğumuzu fark ediyor olacağız. Bu bize bir ışık veriyor olacak. Kabul edip, sıradakine, ileriye yönelme… Çünkü olumsuzdan öğrenecek kadar güçlü enerjilerimiz var. Her öğrenme bize bir adım verecektir. Kabullenmek, yargılamamak demektir. Tolerans sahibi yapar bizi. Çocuğunun her hareketine dur diyen annenin, çocuğunu ilk defa izlemeye karar vermesidir. Çünkü, ilk defa neden sorusunu sormaktadır. Bugün, neden sorularını cevaplamak değil ama sormak için doğru birgün yaşıyoruz.

Bugünden başlayarak, başkalarının işine yarayacak işleri çözmek için zihinsel yeteneklerimize bakıyor olacağız. Kimimiz belki de kendi hayatlarımızda çözülecek konular olduğunda ısrar edecek. Ancak bu enerjiye izin verirsek hepimiz için önemli konular çözülmeye başlayacak. Hayatımızdaki önemli noktalara başkalarının dokunuşu bize de olumlu karma getiriyor olacak. Bu bir paylaşım. Paylaşmaya açılmak ve dünyamızın içinden geçtiği yeniden doğum zamanlarından sağlıkla yükselmeyi yaşamak için önemli bir gündeyiz.

Bugün dikkatli olmamız gereken konuların başında, sıkça birşeyler kanıtlama hissine kapılmak geliyor. Buna destek olmanın en kolay yolu, her konuyu, her detayı açıkça birlikte olduğumuz gruba açmaktan geçiyor. Her soru enerjisi, onu sonraki adımlara taşıyan cevabın enerjisi ile birlikte olacaktır. Buna güvenebiliriz. Bir diğer konuysa, zamansız bir aşırılık ve meydan okuma hisleri olacak. Birbirimize destek olurken duygularımızı paylaşmak en iyi çözümlerden biri olacaktır.

Sevgi ve ışıkla…

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 12.Ağustos.2016 _ Cuma
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?