Günle Gelen 12.01.17

Zamanla, bütün gerçekler birbirine bağlı şekilde gelecektir.

Bugün, hayatın genel işleyişine karşı zaman verdiğimizde gelen önemli hediyeleri ve değişim getiren birden çok gerçeği ardı ardına görebilmeyi yaşıyor olacağız.

Günün enerjisi ile gelen ilk etkiyle, çekinik kalan yanlarımız ve çekinik kalanlarımızın kendilerini ifade etmeye başlayacağı alanları bulmaya başlayacağız. Bu alanların teknolojiyle de ciddi ilgisi olabilir hem de. Bu sebeple gelişim ve büyüme konularını da kolaylıkla değerlendiriyor olabileceğiz.

Korumaya aldığımız veya çekinik tuttuğumuz yeteneklerimizi ortaya çıkarmak için ne bekliyoruz?

Bugün aynı zamanda bir soruya da cevap arıyoruz; ortaya çıkarmaya çekindiğimiz her şeyin bizlere, eğer ortaya çıkarırsak neler getireceğini de merak ediyoruz. Fırsat ve becerileri görmeye çalışacağız. Birçoğumuz yeterli ödül ve olumluluğu görür görmez kendimizi ifade etmeye başlıyor olabileceğiz. Burada püf nokta, içimizden birini bunu yaparken görürsek önemli olan onu yeterli miktarda yalnız bırakabilmek. Bugün bireysel etkileri olan enerjilerle yan yanayız. Bir topluluk olarak verdiğimiz tepkiler kişileri daha da çekinmeye veya herkesin kendine özel rolleri olduğu topluluk oyunlarını bozabilir.

Öğleden sonranın ilerleyene saatlerine geçince günle gelen bir diğer etkiyle karşılaşacağız. Gerçekler temasıyla. Bizim saatimiz ile öğlen civarı dünyanın gece olan tarafından başlayıp bize ilerleyecek olan dolunayın etkilerinin de ilk büyük adımı buradan başlıyor da diyebiliriz. Birbirinin içine geçmek olarak söyleyebileceğimiz bir etki geliyor. Gerçekleri görmek, bulmak, duymak veya anlamak için cesaretle adım atmamıza destek veren bir enerji var burada. Bize olan etkileri de hayatlarımıza olumluluk ve değişim getirmek için birden çok şeye bakmamız için destek vermek olacak. Bugün bir tane şey öğrenip durmanın bir anlamı olmayacak pek. Daha fazlası var ve bunları görmek için dikkat ve becerimiz atik bir şekilde hazır olacak. Sır değil sırlar göreceğiz, yalan değil yalanları anlayacağız eğer varsa.
Bu etkiyle artık grup enerjisine de açılıyor olacağız. Yani bu gerçekler dizisi için birden çok kişi beraber okuyabilir, çalışabilir, gözleyebilir veya eyleme geçebiliriz. Öğrendiklerimiz, gördüklerimiz ve duyduklarımız hoşumuza gitmeyebilir. Ancak kulaklarımızı gerçeklere açık tutmak gerekiyor. Yoksa önümüzdeki 4 yıl boyunca olumsuz bir çevre tepkisi ve olaylar serisi içinde kalabileceğimiz durumlar olacak. Böyle anlarda, bir de yardımcı bir faktör var bugün; Kafamızı çevirdiğimiz gerçekler beklemediğimiz kişilerde ayna bulabiliyor olacaklar. İstemediğimiz bir telefon konuşmasının etkisini gittiğimiz yerdeki bir garsonda ya da yıllar önceden gelen bir arkadaşımızın fotoğrafında bizim aklımızdan geçen bir düşünceyi bizlere hatırlatan bir detay bulabileceğiz…

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?