Günle Gelen 11.11.16

Yeterince derin düşünmek, herkesi sabırlı yapar.

Bugün, içimizdeki dirençlerin bittiği yerde yeni düşüncelerin başladığını görüyor olacağız.

En uzağa yapılan yolculukları anlatan enerjiler bizlere yeni kapılar açmayı hatırlatmak için gelirler. Böylece, eskiler ve yeniler gibi ayrımlara sahip oluruz. Bugünden itibaren yaklaşık bir hafta sürecek olan zihinsel bir enerjiyle karşılaşıyoruz. Zihin demek, düşünceler ve mantık demektir: Yani bolca açıklama yapıyor ve duyuyor olacağız. Anlamak ve derinlik anahtar sözcükleri ile yaşayacağız demek oluyor. İçimize baktığımız, kendimizdeki anlama sürecini kavrayacağımız bir etki yaşaycağız.

İstediğimize kavuşmak için bizi destekleyen düşüncelere açılmaya ne dersiniz?

Bugün çevremizde sıkça, yeteneklerini çevresindekiler için kullanmak isteyenler ve onların karşılaştığı sorunları duyacağız. Nasıl yapmaları gerektiği, neden iyi sonuçlar vereceği veya neden olmadığını hep birlikte soruyor olacağız. Bu sebeple aktifçe bir parçası olursak olumlu ve dönüşüm başlatan adımları davet edeceğiz.

Önemli bir düşünsel enerjiler döneminden geçiyoruz bu zaman diliminde. Zihin ve bedenimizin titreşimi yüksek yerlerinden geçen enerji dalgalanmaları oluyor. Böyle zamanlarda ise kulaklarımız öne çıkıyor. Hem sağlıklarına dikkat etmeliyiz hem de ses ve duymak konularında hayatımızda olumlu ve ödüller getiren bazı değişikliklere açık olmalıyız. Böylece de hayat kalitemiz artıyor olacak. Böyle zamanlarda enerjiler doğrulayıcı özelliklere sahiptir. Doğru olmayan cümleler, düşünceler ve duygular ortaya kolayca çıkıyor olacak.

Günle gelen bu enerjinin bir önemli yanı da bireye özgü olması. Bu aralar kişilerin bir şeyleri rahatlıkla anlamaları için onların yalnızlıklarına ve özel alanlarına saygı duymamız hepimiz için önemli. Böyle zamanlarda hepimiz bunu tam “biliyor muyum?” sorusu ile endişe üretiyor olabilir. Bu etkiyi tersine çevirmeye saplanmak yerine neyi tam bilmiyorsak bu konuların listesini yapıp özellikle aralık ayından itibaren bu konulara ağırlık verebiliriz.

Bugün dikkat etmemiz gereken bir konu da, sabırsızlık. Bir kararın nereye vardığına bakmadan kısa sürede ilk tatmin getiren, zevk veren yerde en doğruyu yaptığımız sanmak hepimiz için sonradan sorunlar getiriyor olacak. Derinlik olmadan, başarı olmayacağını gösterecek bizlere. Böyle bir durumla karşılaştığımızda, birbirimize zamanı düşündüklerimize nasıl ekleyebileceğimizi hatırlatmamız yeterli olacaktır.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 11.Kasım.2016
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?