Günle Gelen 11.10.16

Açılmak, uyumdur.

Bugün, ne kadar net olursak o kadar ilişkilerde başarılı olacağımız bir gün yaşıyor olacağız…

İkili, ailevi, iş, yakın arkadaşlar, uzak arkadaşlar gibi her türden ilişkinin en temel şartı herkesin açıkça orada olmaya katılmasıdır. Bulunduğumuz ortamlarda herkesin ortama dahil olması için çalışıyor olduğumuz sürece olumlu etkileri davet ediyor olacağız bugün. Ayrıca içinde bulunduğumuz enerjinin çok özel etkileri olacak: Hem bedensel şifa, hem de çok kişinin yaşayabileceği güven duygusu. Herkese eşitçe davranmak ve davranmaya teşvik etmenin bizden başlayarak çevreye yayılması ile içimizde yenilenme etkisini uyandırıyor olacağız.

Herkesle beraber daha yüksek titreşim üretmeye ne dersiniz?

Dikkat etmemiz gereken bir konu da, yönlendirici olurken aşırıya kaçıp baskıcı olmak. Böyle bir etkiyi gün boyu görebiliriz. Böyle anlarda birbirimize herkesin kendine göre bir potansiyeli olduğunu hatırlatırsak olumlu ve enerjisi yüksek bir gün yaşıyor olacağız. Bizimle olan topluluk enerjisinin etkisiyle herkese açılmanın, birlikte enerjileri yaşamanın ve etkilerini üretmenin değeri çevremizde olacak.

Desteği paylaşarak güven uyandırmaya açık mıyız?

Gün boyu net ve berrak sezgilerimiz olacak. Böyle günlerde gelecekte işimize çok yarayacak konular için bilinmedik denemeler yapabiliriz. Sonuçları her zaman bizim için öğretici oluyor olacak. Kendimizi güçlendirmek ve biliyorum/bilmiyorum ayrımımıza katkıda bulunmak çok yararlı olur. Sezgilerimiz, mantığımıza katkıda bulunan bir etkendir. Sezgiler mutluluk için de çok önemlidirler. Tatmin veren ve emin olduğumuz enerjiler uyandırırlar. Bugünlerde öğrendiğimiz her şey uzunca bir süre bizlere mutlu ve ödül dolu anları açacaktır. Hayatımıza daha farkındalıklı yaklaşır ve bugünlerdeki yeni öğrendiğimiz şeylere bakarsak, yakın geleceğimiz için mutlu ve ödüller getiren yeni alışkanlıklar ve mutlu anlar üretiyor olacağız.

Günün ilerleyen saatlerinde inceleyici ve açıklayıcı oluyor olacağız. Yeterlilikler ve nedenler üzerinde durmamıza yardımcı olan bir enerjiyi yaşayacağız. Kimi zaman anlık olarak hissettiğimiz bir direnci yaşıyor olabiliriz. Bu aynı zamanda bizler için olumlu bir uyarı olacak. Hepimizin kendimize ait bir güven bölgesi var ve bu bölgeye kapıyı çalarak girmek gerekiyor olacak.

 Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 11.Ekim.2016 _ Salı
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?