Günle Gelen 11.09.16

Kendinize hak verin, değerinize şaşıracaksınız!

Bugün, kendimize dikte etmeye çalıştığımız konulardan kurtulup kendi değerimizle görmeyi yaşıyor olacağız.

Geçmişi bolca düşündüğümüz zamanlardan bahsetmiştik. Kimilerimiz bunu olumsuz görmeyi denese de bu eski filmleri seyretmenin, olumlu ve ödül getiren yanları da var. Bunlardan biri de kendimize yaptıklarımızı keşfetmek. Bugün kabuğumuzdan çıkıp, kendimiz başta olmak üzere bazı hisleri ve açılmaları deneyeceğimiz bir gün geçireceğiz.

Diğer taraftan, içinde bulunduğumuz bu enerjinin, bize getirdiği farklı etkileri de yaşayacağız bugün. Enerjinin etkisiyle, kendimizi dinleme girişiminde bulunacağız. Kendimizi dinlemekse göründüğü kadar kolay olmayabilir. Bunun en büyük sebebi ise prensiplerimiz. Kendimize uyguladığımız, hatta kaynağını ve onu ilk bulduğumuz zamanı bile hatırlamadığımız prensiplerden bahsediyoruz. Kısacası bugün bütünlüğümüzü sağladığını düşündüğümüz, bizi tutarlı veya yıkılmaz gösteren prensipleri araştıracağız. Sonucunda da gerçeklere ve artık ardına saklandığımız yerlere teslim olmayı yaşarken,  kendimizi bu prensipler ve kalkanlar olmadan hayal etmeyi deniyor olacağız. Bu iki soruysa yol gösterici etkisiyle bugün için bize yardımcı olacaktır.

  • Hayallere şans vermeye hazır mıyız?
  • Onu görmemizi bekleyen kendimize, sırasını vermeye açık mıyız?

Böyle günlerde ailemizden, atalarımızdan gelen anıları da daha derin ve anlamını kavrayarak hissediyor olacağız. Bugün ilgilenenler için aile dizimi veya her türlü dizilim çalışmalarını yapmak isteyenleri özellikle yüreklendirmek isterim. İçimizdekini anlamak kuvvetli bir etkiye sahiptir ve bu ay boyunca ciddi değişiklikleri ortaya çıkaracaktır. Bu değişim etkileri ise yalnızca bizde değil, yakın çevremizde de yansımalar oluşturuyor olacak.

  • Bizdeki bir açılmanın, herkesin bir açılması olmasına izin vermeye ne dersiniz?
  • Değişimi paylaşmaya, açılmaya ne dersiniz?

Bugün, dikkatli olup birbirimize destek olmamız gereken önemi bir konuyu da barındırıyor. Kim olduğumuzu anlatan değerimizi, bir sebepten (inat, hırs, yetersizlik hissi, … ) göremeyişimiz!  Kendimizin değerini anlamak için başlangıç adımı olarak yeni bir açıdan kendimizden bahsetmek, başlamak, içimize bir şans vermek, bize bizi anlatan sese hak vermek yeterli olacaktır.

Kendimiz zihindeki bir seste değil, içimizdeki varlıkta yatıyor. O hazineyi kazıp çıkarmaya hazır mıyız?

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 11.Eylül.2016 _ Pazar
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?

One thought on “Günle Gelen 11.09.16

Yorumlar kapatıldı.