Günle Gelen 11.08.16

Mutluluk, hayatı ve zamanı yaşamakla ölçülür…

Bugün, genel yargıların tersine haz duymanın olumluluk getireceği bir gündeyiz. Çevremizde herkes bir işle meşgul olurken bazen biraz oturup dinlenmemizin doğru olmadığına inanırız. Ancak bu bir koşullanma ve gerçek değil. Herkesin yeri geldiğinde dinlenmeye, içine bakmaya ve kafasındakiyle konuşmaya hakkı vardır. Bugünlerde sıkça içine dönük ve kafasındakilere cevap arayanlarla karşılaşabiliriz. Dahası, biz de yaparsak kendimiz için ödüller doğuruyor olacağız.

Bugünle başlayarak paylaşmaya dayanan, cevaplar arayan bir enerjiyi yaşıyor olacağız. Hayat niye zor? Onu daha güzel hale nasıl getiririz? Sorularının cevaplarını arayan bir enerjinin günleri bunlar. İçgüdülerimizin gücü ile kimi zaman sözcüklerle değil resimlerle, yani rüyalarla ve aklımıza aniden gelen imgelerle, cevapları buluyor olacağız. Bunları kaybetmeden not alırsak, güzel bir hazine biriktiriyor olacağız. Çünkü bu cevapları test edip, düşüncelere dönüştürecegiz önümüzdeki hafta. Bunda dolunayın da ciddi bir payı olacak zaten.

Bugün iç dünyamızın sesini dinlerken, bazı endişe ve korkularla karşılaşabiliriz. Bunu değerlendirip, onların bir parçamız olduğunu hatırlayıp adım atabiliriz. Çözmekle değil onların neden orada olduğuna bakarak gelişip, enerjimizi bütünüyle kullanıyor olacağız.

Bugün, kendinize özen göstermeye ne dersiniz?

Günle gelen bir diğer enerji de, bizlerle bugün yalnız kalma isteğine sahip kişilerle karşılaşırsak, buna saygı göstermemizin önemli olduğunu gösteriyor. Bunun için ısrar veya öneride bulunma isteğimizin, birbirimize “şimdi değil…” diyerek hatırlatmanın, olumlu sonuç ve karma doğuran bir yol veriyor olacağına işaret ediyor.

Günün öne çıkan enejilerinden biri de, herkesin yapacağı bir işi paylaşmamızda yatıyor. Ben ne yapıyorum? Sen ne yapıyorsun? Ve yan yana geldiğinde ikimiz birden nasıl bir bütün oluşturuyoruz? Sorularını gözümüzden hiç ayırmadan hareket etmek bol ödül içeren bir destek veriyor olacak. Çünkü paylaşmayı destekleyen birden fazla enerji var. Bunlar bizim için büyük bir mutluluk ve olumluluk kaynağı olacak.

Sevgi ve ışıkla…

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 11.Ağustos.2016 _ Perşembe
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?