Günle Gelen 11.03.17

Günle Gelen: Bizim ve başkalarının ihtiyaçlarını birbirine bağlayarak yaşamak gerçek bir öğretmendir.

Bugün, sürpriz zamanda bize ve başkalarına ulaşan bilgilerle hayatımızı dengelemek konusunda adımlar atıyor olacağız.

İç dünyamızın dengesine büyük bir katkıda bulunan günle gelen aktif enerji, bugün bizlere algılarımıza ilgi göstermemizi söylüyor. Peki algı, ilgi vs ne demek?  İletişimin öne çıkacağı ve bilgilerin çevremizde aktığı bir zaman dilimine bakıyor olacağız demek 🙂 Ayrıca böyle zamanlarda sürprizlere de açık olmak iyi olacaktır. Gerçekleri duymak kolay, isteklerin arkasında yatana tanık olmak daha hızlı olabilir. Olabilir çünkü görmezden gelmek, istediğimiz sırada gelsin diye direnmek veya çeşitli istek, çıkar veya bahaneleri öne almak için çabalamak, görmeyi, duymayı veya onları dengemize almayı geciktirmemize sebep olabilir.

Önemli bir not düşmek istiyorum. Bugünlerde algılarımızla gelen bu etkiye açık olmak önümüzdeki 8 yıl için ipuçları taşıyor olacak.

Günle gelen bu etkinin bir diğer açısıysa, yeni ve değişimle olana hazır ve açık olmaya başlamak. Eskiden olan ve alışıldık olanı kulaklarımız süzüyor olacak. Hatta bu ya da şu, şimdiden itibaren bir şekilde önümüze geliyor olabilecek. Bugünden itibaren ne getireceğine konsantre olmaksa olumlu ve verimli olanı getiriyor olacak. Ne yapalım? derseniz, daha önce bilmediğimizi seçip görmeye çalışalım. Beklediğimiz, birikip de gelmesine şaşırmadığımız veya bir yenilik katmayacak olana bakarken asıl değerli olanı kaçırmamak çok önemli. Akışla geleni, zaten gelmekte olandan ayırt etmeye özellikle özen gösterelim.

Hayatlarımızın gerçek dengesini oluşturan öğeler nelerdir?

Günle gelen bir diğer etkiyse, kendimizi motive etmek olacak. Kendimizi beslemeye ihtiyacımız var: Herkesin var. Dedim veya demiştim demeye değil diyorum, bundan sonra böyle diyeceğim, demeye başlıyorum diye karar almaya ihtiyacımız var. Motivasyon ve akışla gelene olan ihtiyaçlarımızı dengelemeye yöneleceğimiz bir gündeyiz. Bu dengeyse bizleri, kendimize ikinci hatta üçüncü kereler bakmaya yöneltiyor olacak. İçinde bulunduğumuz ve doğum enerjisi yüksek yılın bize sunduğu aynalara bakmanın avantajına açılalım. Ancak dikkat etmemiz gereken bir nokta daha var. Kanıtlayacak bir şeyim yok inancı bizlere bir engel oluşturacaktır. Kendime ve çevreme katılabilirim ve böylece daha çok, daha paylaşımcı olanı yapabilirim inancı sadece büyük değişimleri tetikleyecektir.

Şaşırtıcı miktarda şeyi bildiğimizi veya bilebileceğimizi kendimize açarsak olumlu ödül dolu olanın da önümüzde durduğunu anlıyor olacağız.

Günle gelen enerjileri içinde birçoğumuzun hoşuma gidecek bir etki de var. Bugün aynı zamanda önemli tamirler ve duygusal yaraların yeşermesi için adımlar günü de olabilecek enerjiye sahip. Yalnızca geleceğe kendini taşıyacak olana şans vermemizse yeterli. Son birkaç yılın getirdiklerinde ve biriktirdiklerinde olumsuz olanlar bugün bedenimizle işaret veriyor olabilecek. Bedenimizi dinleyelim ve yakın gelecekte iş ve iç dünyamızda etkili olabilecek önemli yenilenmelerin olduğunu görebilelim.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?