Günle Gelen 11.02.17

Kuşku ve çekingenlik bir arada durmaz. Cesaret ve soru, eninde sonunda gelecektir.

Bugün, kendimiz ve çevremizde ciddi değişiklikler yapabilecek kuşkular ve onları nasıl iletişime dökebileceğimizle ilgili kararlar alıyor olacağız.

Hayatlarımızı kimi zaman düzen kimi zaman da kolaylık getirmek için prensiplerle düzenliyoruz. Bu prensipleri yalnızca uygulamak yetmiyor, elbette ki paylaşmamız da önemli oluyor. İçinden geçtiğimiz prensiplere odaklanan enerjinin etkisiyle, kuşku dolu sorular sormaya başlayacağımız bir gündeyiz. Kuşku bütün dünyayı yerinden oynatan bir güçtür. Her zaman bir diğer olasılık olduğunu kabul etmektir. Dolunayın da etkisiyle, bugün bu etki bizleri içimizdekini herkese değişimleri başlatmak için paylaşmaya itiyor.

Herkes için pratik olanı paylaşırsak neler kazanabiliriz? Neler Değişir?

Günle gelen bize, farklılaşmanın ve değişimin öne çıktığı zamanlarda ortak hedefler bulmak konusunda da güç veriyor. Bu güç baştan elimizdeki her şeyi kenara koymayı getirecektir. Huzursuzluk ve kayıp hissini göğüslemeye hazır olabilmek iyi olacaktır. Ancak mücadele ve baktığımız konunun özünde kalmak büyük destek sağlayabilir. Bu sebeple kuvvetli gelenek bağlarımız teste giriyor da diyebiliriz. Bugün o bağların büyük bir kısmını değiştirme zamanı geliyor. Dolunay yazımda anlattıklarım da bu konuya ayrıntılı ışık tutabilir.

Günle gelen etkiyle, enerjimizi odaklamak üzerine çalışıyor olacağız. Sıklıkla, bütün gücümü vermeli miyim? Veya gücümün tamamını buna vermeye gerek yok, cümlelerini duyuyor olacağız. Bu olasılıkları dile getirmek ya da duyuyor olmak bize bir şey anlatıyor: doğru zamanda doğru şeyi yapma endişesi. Tam da bir şeyler yapmanın zamanı geldiğini hissettiğimizde içimizde bir boşluk hissi varmış gibi hissedebiliyor olacağız. Böyle durumlar bir test gibidir. Bu endişeler bizi başarıya götüren kuralları gözden geçirip yeniden onlara tutunmamız için işaretlerdir. Hangi durumda neye ihtiyaç varsa, gerekli değişiklikleri yapma cesaretini gösterip peşinden gitmeliyiz.

Burada gün içinde dikkatli olmamız gereken bir durum doğuyor: geçmişte yaşananlarda gelen kuşku, korku ve benzerinin bizleri adım atmaktan alıkoyması. Özellikle çocukluktan beri gelen anıların yüzeye geldiğine tanık olabiliriz. Böylece isteksizlik veya hemen önümüzde duran hazine değerindeki noktaları görememek gelebilir. Böyle anlarda bu direnç ve tıkanıklığı paylaşmak için çaba verirsek olumlu ve ödül dolu anlar ve değişimleri çekebiliyor olacağız.

Günün enerjisiyle özellikle ayak ve el bilekleriyle ilgili çalışma yapmak için iyi bir gündeyiz. Böyle çalışmalara başlamak için hepimizi cesaretlendirmek isterim.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?