Günle Gelen 11.01.17

İçimizde yatan mistik bir hazine var.

Bugün, derin düşünme ve doğal hazinelerimiz konusunda her sınırı aşabilecek kadar güçlü olmayı yaşıyor olacağız.

Dün başlayan ve içinden geçtiğimiz enerji bizlere iç gerçeklerimizi, mistik dünyamızı, güçlü enerjilerimizi ve bizi keşiflere götüren başarılı yeteneklerimizi getiriyor olacak. Yaklaşık 6 gün süren bu enerjiyle anda kalmanın birçok yolunu öğreniyor veya hatırlıyor olacağız. Bu etkiyle, öncelikle bedenimizi dinlememiz hepimiz için çok değerli. Birçok sinyal ve belirti kendini gösterebiliyor olacak bu dönemde. Merakla girdiğimiz birçok yol hepimizi sonuçlara bağlamaya başlıyor. Bugün bu sonuçların büyük bir çoğunluğu kendimizi işaret ediyor olacak. Günün dikkat edilmesi gereken konularından birisi, böyle zamanlarda kolaylıkla belirsizliklere veya kafa karışıklıklarına da sürüklenebileceğimiz. Böyle etkilere karşı, karar verme biçimlerimizi iyi anlamamız ve bizleri “biz” yapan parçalarımızı “gerçek” halleri ile görmemiz gerekiyor. Bu çok derin bir konu gibi dursa da her adımı ve nereden başlarsak başlayalım her parçası ödül dolu olan bir yol. Adımlarımızın bazıları, 1 hafta gibi kısa sürelerde bazılarıysa 21 yıl gibi uzun dönemlerde bize güzel sonuçlar veriyor olacak.

Kendimizde gördüklerimizi sahiplenemeye ne dersiniz?

Günün ikinci önemli etkisini ise akşam saatlerinde karşılıyoruz. İçimizdeki önemli ve yalnızca bize özgü hazineleri keşfetmek için kapılar açıyor olacağız. Bunu, bir olasılık ve seçim gibi söylemek gereksiz. Çünkü bilinçli ya da bilinçsiz bunu yapıyor olacağız. Bu yüzden bu ipuçlarını takip etmek ve ciddiye almak hepimizin hayatlarına olumluluk ve ödül dolu basamaklar getirecek. Böylece başarıya ulaşmamız ise daha açık ve kolay olacak.

Günle gelen bu etkinin en güzel yanlarından biri de, bu hazinelere cevap veren insanları, bugünlerde kolayca bulabilmek için fırsatlarımız olması. Bu kişilerse, içinde bulunduğumuz topluluktansa dışarıdan, bilmediğimiz ve tanımadığımız yerlerden geliyor olacak çoğunlukla. Anlık ilhamlar ve çılgın düşüncelere hazır olalım. Ne kadar garip veya çılgın olursa olsun takip etmeye ve belki de not almaya hazır olmak iyi olur.
Hayatın en büyük hareket biçimlerinden ve gizemlerinden biri değişimdir. Bu hazineleri değişimle buluşturmak bugün ve dolunay süresince daha da kolay olabilecek. Merak ettiklerimize ve içimizdekilere açılalım.

Sevgi ve ışıkla