Günle Gelen 10.12.16

Zihnimizde olanı dışarı vermeye başladıkça, destek oluşturmaya başlarız.

Bugün, öğrenme süreçlerimizin üzerine, deneyimlerimizin gücünü ekliyor olacağız.

Günün ilk yarısı hepimiz için öğrenme ve düşünme etkileri ile dolu olacak. Bu etkilerde, egomuzun değerini de görüyor olacağız. Egonun olumlu etkileriyle, ben bundan ne öğrenmeliyim ki hepimize yararlı olsun diye hissedebiliyor olacağız. Hepimiz için destek ve paylaşımın temelleri oluşuyor olacak. Bu enerjilere ve etkilerine açılmak aynı zamanda gurur ve kibir iyileşmelerine de yol veriyor olacak hepimiz için. Böylece hayatlarımıza olumluluk ve ödül dolu olanı çağırıyor olacağız. Parçası olduğumuz ve bağlar kurduğumuz toplulukların ortak bilgilerine ve paylaştıklarına yakın duruyoruz, bugün. Hep birlikte hissedildikçe kederli anıların veya toplu kutlamaların parçası olmamız daha kolayca olacak. Çünkü toplulukların gösterdiği yönleri daha anlayışla karşılıyor olacağız.

İç dünyamızda yansımalarını bulduğumuz yakın çevremizi dikkatle incelmeye ne dersiniz?

Öğleden sonranın ilk saatlerinde, toplu emek ve gayreti daha yakında hissetmeye başlıyor olacağız. Düşünce, niyet ve denemelerimizi birleştirmeye giden yolda adımlar atıyoruz. Bunu yaşarken sonuçlarını düşünmüyor olmamız yüksek olacak. Çünkü destek veya birlik ruhu gelişirken bizleri bir anda harekete geçmeye çağırabilir. Çağırırken de farkında bile olmadan uçlara varabiliriz. Bugün, aynı zamanda, geçmişten getirdiğimiz böyle etkileri de görmemiz çok kolay olacak. Bir anda, ben buraya neden geldim? Ya da beni buraya getiren destek nerede şimdi? Sorularının cevaplarını buluyor olacağız. Böylece şu anda yararlı ya da çalışmayan ama bizlerin pek kolay bırakamadığı eski bağların farkına varacağız. Bu etki altında değişimi çağırmak, bunu bize getirebilecek kişilerden istemekle olabileceğinden, soru sorup, istemelerimizden şifa, mutluluk ve ödüllerle dolu anlar geliyor olacak gelecekte.

Bugünkü enerjiler bizlere, özellikle mistik meraklar ve isteklerimize davranışlarıyla örnek olabilecek kişilere dikkat etmemizi, onları incelememizi öneriyor. Böylece bu alanlardaki adımlarımız için olumlu ve planlı etkileri çekiyor olacağız.

Bugün dikkat etmemiz gereken bir nokta da, istediğimiz noktaya ulaşmaya çalışırken oraya vardığımızda ya da varış yolunda olacak olan hiçbir sorunu görememek olacak. Böyle anlarla karşılaştığımızda, birbirimize, bu farkındalıktan kaçan anları en kısa ne zamanda düzeltebileceğimizi hatırlatmak ve buna doğru gayretli planlar yapmak yeterli olacaktır.

Sevgi ve ışıkla