Günle Gelen 10.10.16

Ruhun en değerli yiyeceklerinden biri, kuşkudan arınmaktır.

Bugün, ihtiyacımız olduğu anda bize yardımcı olabilecek net görüşlere sahip olmayı yaşayacağız…

Gün boyu bizlerle olacak olan deneme yanılma etkilerinde; olumlu sonuca varmak için, çok güzel bir enerjiyi yaşıyoruz bugün. Aklımızı bulandıran kuşkulardan da arınmak için çok değerli bir gündeyiz. Hatta pürüzsüz, gerektiği yere gerektiği kadar gittiğine emin olduğumuz ve de oturaklı düşünceleri kolayca kafamızdan geçiriyor olacağız.

Net olmamızı engelleyen ne varsa, bugün onların üzerine gitmeye ne dersiniz?

Bugün, bazı düşünce, duygu ya da yapılması gereken şeylerin bizi takip ettiği hissine kapılmamız çok doğal. Çünkü bugün, artık bizi izleyen bazı enerjilerin karşımıza çıkıp onunla uğraşmamızı isteyeceği bir gün dilimi var. Öğle saatlerinden akşam üzerine kadar, gayret verdiğimizde olumlu ve başarılı sonuçlar hızlıca geliyor olacak.

Bugün, duygular ve zihnimizin bize gösterdiği bazı tablolarla da karşılaşıyor olacağız. Bu tablolar özellikle otoriteler veya herhangi bir çizgide üstte bulunanların, akıllarından geçeni gösteriyor olacak. Eskisi gibi devam etmek ya da yeni bir çizgiye doğru adım atmak isteyip istemediğimizi konuşacağız. Bu konuşmalar çok yararlı olacaktır. Çünkü hayatımızda olanı değiştirmek veya korumak üzerine ertelenenler, zamanla enerjimizden çalmaya başlarlar. Özellikle ikili ilişkilerde bu tür adımlar, olumlu ve ödüllü günleri getiriyor olacak önümüzdeki aylarda.

Dikkatli olmazsak bazı bedensel sürprizlere de açık olacağımız bir gündeyiz. Böyle günlerin üretici enerjisi ile genelde yakınlarımızda olana bakmayabiliriz. Bu konuda dikkatli olmak hepimize güzel günler getirebilir. Çünkü günün enerjileri gereği, yakınımızdakilere olanlar bizi de onlarla ilgilenmeye sürüklüyor olacak. Paylaşmanın ötesinde bakım vermek rolleri ortaya çıkaracak.

Diğer taraftan düşüncelerimize sezgilerimizi eklersek ödül dolu bir günü davet edeceğiz. Çünkü iç sesimizin bize söyledikleri, gün içinde çok net cümleler olarak geliyor olacak. Bu etkinin bir ucu da yakın zamanda, apaçık olarak hayatımızda belirecek olan düşünce ve duygular için bizi engelleyen kuşkuları geride bırakmamıza yardımcı olacak enerjileri çevremize çekmesi olacak. Bolca isteklerimizi düşünelim ve onlara giden yolu tertemiz yapmak için içimizden gelen neyse ona yoğunlaşalım. İlgisi olmadığını düşündüğümüz en ufak noktaya bile bakalım. Yepyeni ve olumluluk getirecek gerçeklerle karşılaşıyor olabileceğiz.

Kısacası bugün, hiç bilmediğimiz konulara da adım atmak için güzel bir zaman dilimindeyiz…

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 10.Ekim.2016 _ Pazartesi
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?