Günle Gelen 10.08.16

Uzlaşmak, zihinle değil ruhla olur…

Bugün, sorumluluk ve seçim yapmak ile ilgili konuların enerjisini yaşıyor olacağız. İçimize liderlik ettiğimiz, kararlar konusunda adımlar attığımız enerji bandının son günü olacak, bugün. Elbette, içimizi hep duyuyor ve onunla hareket ediyor olacağız. Sadece, ana olarak onunla başbaşa kaldığımız dönemlerden birini geride bırakıyoruz. Bir enerji dönemini geride bırakırken gelecekten gelen umutlar ve haberlere kucak açarız. Bugün, yakında önemli olmasını beklediğimiz konularla ilgilenmeye ne dersiniz? Ne de olsa daha uzakta demeden, kendimizi geleceğe açık tutmak bol ödüllü bir geleceğin ilk adımı olacak.

Sorumluluk nedir? sorusunu iyi hatırlamamız gereken bir dönemdeyiz. Çünkü, sorumluluk temelde paylaşmaktır. Gücü, sonucu, hatta başarı ve ödülü. Bunu düşünmezsek, herşey benim olmalı diyen konumuna düşebiliriz veya düşen insanları çevremizde buluruz. Bundan uzak durmanın en önemli yolu, günün dişil enerji kaynaklarından biri olan dinlemek eylemine yönelmektir. Hergün dişil ve eril enerji kaynakları ile buluşuyoruz. Çeşitli anlarda, çeşitli konularda hayatımızı bütünlüyorlar. Dişil enerjiler süreçleri başarıya götüren önemli faktörlerdir. Bugün, dinlemek özellikle arka planda işlerin nasıl yürüdüğünü anlatan değerli bir destek enerjisi olacak hepimiz için.

Yakında önümüze gelecek konuların haberlerine açılırken önümüzde ne olduğunu hatırlayalım. Anda kalmak böyle günlerde bol ödüllü bir adımdır. Kendimize arada rahatlama ve bakım amaçlı sessizlikler hediye edelim. Seviyorsak meditasyon çok olumlu olabilir veya bize olumlu olma yönünde yardımcı olan herşeyi yapabiliriz.
Bugün çevremizde birbirine benzeyen kişilerle de karşılaşabiliyor olacağız. Bu bir taklit yarışması değil tabiki. Kişilerin bir stile benzemek konusunda adım atmaları daha çok. Böylece yeterince gözlemlersek yakınımızdakilerin kime yöneldiğini, kimi önemli bulduklarını görebiliyor olacağız. Aldıkları bir haberle beklemedikleri birşeyi ağızlarından kaçırdıklarına bile tanık olabiliriz.

Sevgi ve ışıkla…

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?