Günle Gelen 10.07.16

Mutluluğunuzu çoğaltmanın bir çok yolu var. Kendinizden başlayarak başlangıçlara hazır olun…

Bugün, kolay ya da zor her durumda gücümüzü koruyacağımız bir gün yaşayacağız. Eminlik, Eminolmak! Bugün bu sözcüklere çok yakın hissediyor olacağız. Hatta bunu kollektif bir halde, çevremizdekilerin de yaptığını farkedebileceğiz. Daha da enteresanı bizi çevreleyen hayatın, hayatların da bunu yaptığını görebileceğiz. Bazen bunun tersini mi gözlüyoruz? Bakınca herkes salmaya hazır gibi mi gözüküyor?
Merak etmeyin güzel, olumlu ve sağlam adımlar ilk başlarda herkese biraz utandırıcı gelir. Korkmayın ve utanmayın! Çünkü bunlar yalnızca kendimize koyduğumuz sınırlar. Bugün izin verin, ve de bırakın… Belki de aniden, belki de uzun bir süredir hazırladığınız bir şey artık zamanı geldiği için ortaya çıksın, sonuçta güzel başlangıçlara yol versin.

Bugün diğer konuda kişisel ilişkilerimize önem vermek. Aramaya, içinde bulunduğumuz ağı büyütmeye verdiğimiz değer bugün bize olumlu ve yararlı gelecekler oluşturmak için destek veriyor olacak. Önümüzdeki günlerde iletişimimiz için de daha çok “bence” duyuyor olacağız. Bu bize net olmak konusunda dikkatli olmamızı getiriyor olacak. Çünkü etrafımızdaki herkes ve de biz, kendi alanımız için saygı ve sevgi bekliyoruz. İşte bu yüzden önce kendimizden başlayarak net olmamız gerekiyor. Böylece hem tek başımıza, hem de birlikte mutluluğu yaşıyor olacağız.

Bolca detaylardan bahsediyor olacağız yine bugünlerde. Her günkü küçük ancak büyük şeylere sebep olan detaylar bunlar. Bugün detaylara dikkatimizi verirsek bizler için fark yaratacak, ödüllerle dolu birgün olacak.

Hayatımızda bazı konularda bugün sıkı ve dik durmazsak, sonra bazı bedeller verebiliriz. Bugün bunlardan biri karşımıza çıkıyor, unutmayalım ki herşeyin bir değeri vardır. Egomuza yenilip keskin bir izlenim için bazı şeyleri yargılayıp atmayalım. Çünkü kayıplara dönüştürdüğümüz her şey, bizi eksik hale getiriyor olacak.

Günün ikinci yarısındaysa sıradışı veya ne kadar mistik, garip gelse de haksızlık etmeden insanların artığı adımları kabul ediyor olacağız. Herkes veya herşey için özel bir kural aramamak bize kazanç sağlayacak. Yargılardan kurtulmak için büyük bir adım bu.

Şimdi kendinize yardım etmeye ne dersiniz?

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 10.Temmuz.2016 _ Pazar
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?