Günle Gelen 10.02.17

Olumlu olanı, her an basamak basamak kendimizle inşa ederiz.

Bugün, çevremiz kadar kendimizi de keşfetmemiz gerektiğini görüp, andan ve geçmişten özenle bize özel doğruları buluyor olacağız.

Dışa dönük olmanın güç, kuvvet ve başarı getiren adımlar vereceği bir gündeyiz. İçinde olduğumuz grupların paylaşımlarından çokça güç alabiliyor olacağız. Yeni sosyal ağlar kurmanın yararını görebiliyor ve bunlarla olumlu olana ulaşabiliyor olabileceğiz. Bunu yaparken, kendimizi unutup yalnızca parçası olmak istediğimiz –bunun farkında olalım ya da olmayalım- gruba saplanıp kalmamaya dikkat etmemiz gerekiyor. Büyük bir tek taraflılık ya da çifte standart içinde takılı kalma riskini yaşayabiliyor olacağız. Bunu yaşarken en büyük faktör, günün getirdiği topluluk enerjisinin de sonucu olan arkadaşlarımız olacak. Arkadaşlarımızın kimler olduğunu yeniden gözden geçiriyor olursak kendimizi kuvvetlendiriyor olacağız. İçinden geçtiğimiz enerjinin etkileriyle, değişim için detayları arayıp tarayıp, incelemeler yapıp gelecek için tohumlar ektiğimiz bir gün yaşıyoruz.

Başkalarından önce, yaşadığımız dünyanın sorularını kendimize cevaplayıp anlatmaya ne dersiniz?

Günle gelen bir etki de, kimilerimizin enerjisine verebileceğimiz özel bir desteğin geldiğidir. Gün içinde ister iş isterse yakın çevremiz olsun, bazılarımızın tüm potansiyelini ve yeteneklerini ortaya koyması için kuvvetli bir grupla çevrelenmesi gerekiyor. Bugün bu tür kalabalık desteklere ihtiyacı olduğunu gördüğümüz herkesin ışığın daha güçlü parlaması için elimizden geleni yapmanın da zamanı. Bu konu aynı zamanda topluluğa karışarak özgüvenini kazanmasının önemli olduğu çocuklar için de çok önemli olacak. Olgunlaşmak, büyümek ve bir birey olmak aslında her yaşta devam eden bir süreç. Bugün çocukluktan başlayarak bütün bu yolculuğu saygıyla anlamak ve ona destek vermek için değerli bir zaman aralığı olacak. Bu yaklaşım hem bize hem de ondan yararlananlara olumlu ve başarılı olanı getiriyor olacak.

Günün önemli etkilerinden bir diğeri, geçmişi anlarken oldukça dengeli analiz ve çıkarımlar yapabilmek olacak. Özellikle geleceğimizde ışık tutabilecek değerde olan ergenlik anılarımız bugün bizlere özel hediyeler, sırlar veya hazineler verebiliyor olacak. Bu devirlerde dünyayı nasıl anladığımıza yine eğilip, hangi adımları nasıl attığımızı görmek için, yani kendimizi daha iyi bilmek için olanaklarımız olabilecek.

Günün özellikle tamamında olsa da ikinci yarısında yükselip tam gücüne erişen bir etkisi var. Özetle bu etki bize, hayatta önemli ve gerçekten erdemli olmaya dayanan ne varsa ona göre hareket etmemizi söylüyor. Karmamızı dengelemek için bu tavsiyeyi ertelemeden dikkate almamız gerekiyor. Kaçırdığımız düşündüğümüz bir şeyler varsa, yukarıdaki etkiden de yararlanıp geçmişe büyük perspektiften bakıp ta ilerlersek olumlu ve ödül dolu olanı çağırıyor olacağız.

İkinci bir önemli etkiyse, herkesten farklı bir şey beklemeden önce insanlara kendimizi rahatça açmamız gerektiği. Eğer bu açık olmaya kendimizi açmazsak, farkında olmadan hep aynı tip insanlarla çevreleniyor olabileceğiz. Zor ve ileride bizi çokça hata yapmaya yönlendiren bir etki olabilir böylece.

Bizi bir arada tutan bağları her açıdan ve adaletli bir biçimde incelemeye ne dersiniz?

 

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?