Günle Gelen 10.01.17

Yararımıza olanı seçmek, bizi gerçeklere götürecektir.

Bugün, özellikle iyi olduğumuz alanlarla karşılaşmasak bile, gelmekte olanlara bakıp, yararımıza olanları seçebiliyor olacağız.

İçinde bulunduğumuz azim gösterme enerjisinin son perdesi bugün seçicilik temasıyla bize etkiler veriyor olacak. Bu etki, bir itfaiyeci gibi bir kulenin üzerinden her yere bakmamızı bize hatırlatıyor. Hayatlarımıza olumlu ve ödül dolu olanı getirmenin prensibi olarak seçici davranmak gerektiğini bize hatırlatıyor. Seçtiklerimizle tam iletişim kurabilme ve birbirimize yardımcı olabilme halinde olabileceğiz. Bu seçiciliğe özen gösterirsek, herkese de örnek olma yolunda da adımlar atabiliriz. Bu tür yetenekleri pratikledikçe, ufku görme yeteneğimiz artıyor olacak. Gelişen yeteneğimizin artışıysa, neyin boşa giden neyinse yararlı olduğunu anlayabilir olmayı daha iyi yapmak olacak.

Kalabalıktan bize iyi geleceği seçerken, kalabalığın içinde kendimizi seçmeye hazır mıyız?

Günün ikinci yarısındaysa, özellikle herhangi iyi olduğumuz bir alanda ilerlemesek de, gerçeği ve doğruyu görmeye yönelme etkisini yaşamaya başlayacağız. Bu melankolik bir etki aynı zamanda. Her şeyi biraz kötümser görme eğilimimiz de olabilecek böylece. Ancak, önemli olan, gerçekleri arama merakımız olacak. Net ve analizci düşünme becerilerimizi sıkça ve başarılı bir şekilde kullanabileceğiz. Bunları hayatımıza zenginlik ve bilgi katmak için kullanabiliriz. Yine bunların hepsini yapmak için ufka yeni yakın geleceğe bakmaya konsantre olmamız iyi olacaktır. Kendimize sorabilecegimiz en güzel farkındalık soruları:

Bugün önümüze gelenlere yakın gelecekte neler eklenebilir? Hepsinin altında yatanları anlamak ve hayatımıza iyi geleni seçmek için neler yapmalıyız?

Akşam Saatlerinde, yeni bir enerji ve etkilerini yaşamaya başlayacağız. Enerjetik yılbaşı dediğimiz, ocağın son haftasına doğru olacak olan enerji dönüşümüne giderken sondan bir önceki parçaya geliyoruz. Bu dilimde, İç gerçeklerimize yöneleceğiz. Her yönümüzle iç gerçeklerimizi araştırmayı ve doğru olanı bilmek üzere doğru kişiler ve doğru enerjilerle buluşmayı bekleyebileceğimiz bir aralık bu. Dünyanın akışını anlamak için hepimize destekler sunan etkilerle karşılaşıyor olacağız. Bu aralığın en önemli özelliklerinden biri mistik veya inançsal çalışmalara kolaylıkla yönelebileceğimiz. Yöneldikçe de hayatlarımıza yeni olumluluklar ve açıklamaları getiriyor olacağız.

Gecenin ilerleyen saatlerinde, içimize bakmak ve “neyi bilmiyorum? bundan ne kadar korkuyorum?” sorularını görmemiz çok doğal olacak. Bu soruların cevapları hakkında en önemli ipucumuz, her cevabın içimizde olmadığıdır. Yani bazı cevapların, başkaları tarafından gelebileceğine açık olmamız gerekiyor. Böylece hayatlarımıza ödül ve şefkat dolu olanı çağırmamız çok daha kolay olabilecek.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?