Günle Gelen 09.12.16

Hayattan ders almak, rüyaları gerçeğe döndürmekteki önemli adımlardan biridir.

Bugün, becerilerimiz ve aklımız birbirine destek veriyor ve geçmişin içindeki önemli noktaları görmeye başlıyoruz.

Günün ilk saatleri, diyaloğun bol olduğu, zamanlar olacak. Herkes karşısındakini dinlemeyecek olabilir ancak çok tek yönde giden ve yalnızca anlatmak istediğini verene kadar yolundan vaz geçmeyecek kişilerle karşılaşıyor olacağız. Çevremizdeki bazı kişilerin ikna edilmeye olan ihtiyacına şaşırmamalıyız. Anıların ve bizlere olan faydalı ve seçici etkilerinin öne çıktığı bu zamanlarda, bazılarımız kendilerine olumlu hikâyeler yazmak için dışarıdan gelen etkilere çok açık olacaklar. Kendimizi dinler ve özellikle de, herhangi bir konuda ne düşünür ya da hissedersek tam son anda gelen ikinci düşüncelere takılmazsak, bugün hayatımıza olumlu ve ödül dolu olanı çekerek başlıyor olacağız.

Her yaşadığımızdan yapıcı gerçekler çıkarmaya ne dersiniz?

İçinde bulunduğumuz zamanın bir özelliği de topluluk olmak konusundadır. İstediğimiz her şeyi gerekirse büküp, eğip amaçlarımıza alet etmeye çalışırken bulabiliriz kendimizi. Günün enerjisinin, öğleden sonraki etkileri biraz bu konuya değiniyor olacak. Bugünlerde sıkça herkesten farklı geçmiş yorumları duymaya başlayacağız. Ortak yaşadığımız bazı anıların orada olmayanlar tarafından bile konuşulabildiğini görebiliriz. Hatta sonuçları onları doğrudan ilgilendirmezse bazı kişilerin her şeye sırtını dönen davranışlarını da yaşıyor olacağız. Böyle anlarda, kendimize hatırlatmamız gereken konu, dikkatlice yaklaşıp bunu söyleyen ben olmak istiyor muyum sorusudur.
Soru sormanın önemli olumluluk ve farkındalıklar getireceği bir gün yaşayacağız. Böylece günün önemli risklerinden biri olan, kayıtsızlığı bizlerden uzak tutmak için gerekli beceri ve kaynağa sahip oluyoruz olacak. Yaşanan her şeyden herkes farklı bir deneyim çıkarıp onları farklı anılar olarak saklıyor. Bu yüzden günle gelen enerjiyi daha net ve verimli kullanmak için, herkesin içindekini öğrenip, çevremizde kime uygunsa duyduklarımız onları bir araya getirerek hareket etmeye çalışmak, olumluluk, mutluluk ve güven sağlayıcı bir çözüm olacaktır.

Bugünkü enerjilerin etkisiyle, bağışıklık sistemimiz ve salgı bezlerimiz konusunda çalışmalar yapmamız gerçekten çok üst seviyede şifalı sonuçlar verecektir. Hepimizi bu konuda cesaretlendirmek isterim.

Sevgi ve ışıkla