Günle Gelen 09.11.16

Yararlı ego, bizi yürüdüğümüz yolda tutandır.

Bugün, egomuzu herkesi etkilemek ve ne kadar dayanıklı olduğumuzu anlatmak için kullanıyor olacağız.

Yaratıcılık enerjileri ile dolu olduğumuz bu süreçte, hepimizin kararlılık ve amaçlarımıza tutunuyor olması çok güzel sonuçlar doğuracak. Bu bir dayanıklılıktır hepimiz için. Egomuz bize bu gücü veriyor olacak. Çoğunlukla her yerde egomuzun olumsuz olduğunu duyuyoruz, halbuki egomuz beden ve enerjimizin önemli bir parçası ve kendimizi oluşturmak için de gerekli olan bir parçamız. Onunla dost olmayı öğrenip, büyük adımlar atmaya çabalarsak, hayatımız için derin ve çok olumlu bir adım atıyor olacağız bugün.

Doğru ve ileriye giden adımları atmak için önce kendimizi etkilemeye ne dersiniz?

Gün boyu, bu güçlü titreşimle doğruları buluyor, yanlışları ayıklıyor ve hangi düşüncenin kime ait olduğunu araştırıyor olacağız. Olumsuz sözlere ve çevremizden gelen karamsar bakış açılarına da hazır olursak, kendi içimizde de bunlara yönelik olanları anlıyor olabileceğiz. Gün içinde çeşitli zamanlarda dinlemeye de zaman vermek, çok iyi olacaktır bugün. İrademiz bol enerji isteyen bir alan ve sürekli yorgunluğun, yarardan çok zarar olduğunu hissedebiliyor olacağız.

Yaratıcılık enerjileri ve güçlü bir iradeyle gerçeklere yaklaşacağımız bugün, bazı konularla ilgili temalara sıkça rastlıyoruz. Günün ilk saatlerinde duygusal konulara dalıyor ve “imkânlarımız olsa nasıl değerlendirirdik?” konuları önümüze geliyor veya içimizde sorulara dönüşüyor olacak. Gün sonuna kadarsa hayat alanında içinde bulunduğumuz topluluklara olan katkı ve çabalarımızı değerlendirmek üzere birçok olayla karşılaşıyor olacağız. Bizim için pasif bir gün dahi olsa, bizlere bu konuları hatırlatan olaylar, çevremizde bolca olacak. Gün batımıyla ise, sorgulamalar ve aklımızda kalanları hatırlıyor olacağız. Bu sorular, meraklarla kolayca dalgınlıklar ve dinlememeler olabilir. Birbirimize nezaketli yinelemeler ve desteklerle bu konular da güç verebiliriz.

En dünyevi yanımız olan egomuzu kavrayıp gerçek değişimi görmeye açık mıyız?

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 09.Kasım.2016
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?