Günle Gelen 09.10.16

Her varlık, kendini anlar, arınır ve her zaman ileri adım atar.

Bugün, hepimiz kendi içimizde bir yolculuk yapıyor, berraklaşan iç dünyamızda yeni ideal ve değerler kuruyor olacağız…

Sezgilerimizi duyduğumuzda kendimizden emin davranıyor oluruz. O an öyle olduğuna emindim gibi sözler duyuyor oluruz herkesten. Bu çok doğru bir yaklaşımdır. Zaten sezgilerimiz de onları duyduğumuz an orada olanları söylerler. O yüzden anlık olarak gelip giderler. Her zaman net ve açıktırlar. Onları dinledikçe hayatımıza olumlu ve en saf biçimde bizden olanlar gelecektir. Buna açılmak için içimizi net ve berrak hale getirmeye çabalıyor olacağız.

Bizim içim sağlıklı ve olumlu olanı her ne olursa olsun yakınımızda tutmaya ne dersiniz?

Kimimiz yalnızca canlıların bazı yeteneklere, düşüncelere ve duygulara sahip olduklarını düşünüyor ancak aslında her varlık bunlara sahiptir. Gün boyunca herkes ve her şeyde bir iç yolculuk gözlüyor olacağız. Kimi zaman iletişimde zorlanabiliriz ancak herkesin kendine ait bir zamanı olacağını görürsek, huzurlu ve ödüllü bir gün yaşayacağız bugün.

Hayatı değiştiren konuların en basit kabullerden başladığını görmeye ne dersiniz?

Ayrıca gün boyu önemli bir paylaşım etkisini yaşıyor olacağız: Sabır! Herkesin iç yolculuğu farklı hızlarda olur. Kimisi hızlı dökülmeler, kimisi yavaş ipuçları ile kimisi de ne zaman olacağını bilmediğimiz değişimler getiren hızlarda gerçekleşir. Ancak çabuk sonuç ve karar almak, gelecek zaman dilimleri için olumlu ve yeterliye ulaşmanın önündeki engeller olacak bugün. Bu yüzden herkesin sabır kapasitesine saygı duymalıyız. Çünkü herkesin kendine özgü hızını paylaşıyor olmak, bize de olumlu karmayı getirecek.

Bana özel olanın, herkese özel olan gibi faklı olacağını görmeye açık mıyız?

Böyle günlerde hep sorular belirir. Bugün içinde aklımıza gelen soruları not edersek sonradan çakışabileceğimiz önemli noktalar geliştirebileceğiz. Kendimize bu hazineyi vermeye hazır olursak, hepimizi değerli hediyeler bekliyor olacak. Dikkat etmemiz gereken nokta ise karmaşık halde her şeyi içine alan bulanık başlıklar değil, not alacaklarımız; yalnızca net sorular.

Gün boyu süren düşüncelerin içinde kendimize deniz feneri yapabileceğimiz kadar parlak soruları alıp, önümüzdeki 11 gün içinde mutlaka yine uğramaya ve çalışmaya ne dersiniz?

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 09.Ekim.2016 _ Pazar
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?