Günle Gelen 09.08.16

Sadakat, başarı ile değil; başarı, sadakatle inşa edilir..

Bugün, olumsuz etkilerden kaçındıkça başarıya ulaşmayı yaşıyor olacağız. Her olumsuzlukla baş etmek olumlu haber kaynağı sayılmaz. Çünkü, bazı olumsuzluklardan öğrenmemiz gerekiyor. Bize etkiyen olumsuz enerjiler bizden de olumsuz olarak çıkmaz. Bunu böyle düşünmek bize iyi bir sonuç getirmeyecektir. Peki, o zaman olumlu görmeye nasıl başlayabiliriz? İlk önce, bana ulaşan enerjilerle ne kadar olumlu seviyelere ulaşabilirim ki? Diye sormaya başlayabiliriz. Cevabı, içimizde büyük ödülleri uyandırıyor olacak. Ardından da şuna konsantre olabiliriz. Kendimizin gerçek doğasını keşfettikçe, ne kadar sınırsızca güzelliklere ve olumlu hallere yer açabiliriz.

Bugün, önce olumluyu duyabiliriz. Ancak dikkatli olmamız gereken konu, çevremizdekilerin her zaman bizim zaman anlayışımızla yaşamadığı olmalı. Çünkü ardından eğer onların dünyası ile aynı anda hareket etmiyorsak, olumsuzluklar duymaya başlıyor olacağız. İşte bunlardan kaçındıkça ortaya başarının, hayata olumluluklar getirmenin bir öğesi oluşacak: Sadakat! Kötüye, olumsuza değil, içimizdeki tertemize olan bir sadakat bu. Onu takip etmeye ne dersiniz?

Diğer taraftan, kuşkulu anların da bizi takip edeceği bir gündeyiz. Kuşku çok yararlı da olabilir. Çünkü hep güvendiğimiz, ama artık bize bir yardımı olmayan konuları da bırakmamız için ilk kapıyı açıyor olacak. Bugün, soru sormaktan çekinmeyelim. Hatta günün enerjilerinden bir tanesi olan zamanı nasıl kullandığımızla başlayalım. Kime, ve ne kadar zaman veriyoruz? Günün içinde biri öğleden sonra biri de akşam olan iki tane böyle soruya cevap alabileceğimiz aralık var. Kendimize bu değerli sorunun cevabını vermeye ne dersiniz? Bu önemli ödüle açılmaya hazır mıyız?

Bugün, bir konuda her şeyden biraz daha fazla hazırlıklı olmamız gereken bir konuda var. Günün olumsuzluk konulu enerjilerini sürdürmeye niyetli, sürekli almaya eğilimli ama verici olmak istemeyen, istismarcı insanların bizlere yansıtacaklarına karşı hazırlıklı olmalıyız. Bizden beklentilerini almak için girecekleri yoğun çabayı birbirimize destek olarak açabiliriz.

Sevgi ve ışıkla…

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 09.Ağustos.2016 _ Salı
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?