Günle Gelen 09.07.16

Gerçeği söylemek için engelleri aşmak, beyazı görmek için bütün renkleri birleştirerek ilerlemek gerekir…

Bugün, hayatımızda ileriye adım atacağımız enerjileri deneyimleyeceğiz. İlerilere adımlamak içinde kaldığımız çatışmaları ve arada kalmışlıkları geride bırakmak için çabalıyor olacağız. Bu sebeple hem kendimizden, hem de çevremizden cesur denemeler görmeye hazır olmalıyız. Bu denemeler tabiki davranışlarımız. Aynı zamanda da doğruyu aramak için verdiğimiz heyecanı, çevremizdekilere ileten araçlar bizim için. Özetle bugün beklemediğimiz bir davranış gösteren biri mi var çevremizde? Bu hem bizim, hem onun için bir fırsat olacak. Bunları paylaşarak daha da önemlisi katılarak bol ödül kazanabileceğimiz bir gündeyiz.

Bazen hayatımızda gözden kaçtığını düşündüğümüz veya sonradan farkına vardığımız önemli başlıklar olabiliyor. Derinlemesine baktığımızdaysa bunların hayatımıza yayılmış olan büyük gerçekler olduğunu görebiliriz. Yaşam boyunca birçok kere böyle ufukta bir belirip bir kaçan kavramlar görüyoruz hepimiz. Bugün uzaklardan gelen ve büyük enerjilerin gerilimlerini rahatlatan bir mesaj var. Sınırlarımız bize mi ait? Bu bir sorudan çok, bir bilinç!Öyleyse eğer, onlarla bütünleşik miyiz? Zaman durmuş gibi hissettirecek kadar bizim Parçalarımız mı? Değilse eğer..? Bunu aramak için hiçbir zaman geç değil!

Her yerden çıkabilecek olan küçük sürprizler ve sakarlıklara hazırlıklı olmamız gereken bur günü yaşıyor olacağız. Herkese karşı bu anlamda dikkatli olmakta yarar var. Birbirimizi bu konuda desteklemeli hatta uyarmalıyız.
Güneş batımına doğru ise topluluk, arkadaşlık, bir grubun bizlere kucak açması enerjilerini yaşıyor olacağız. Bu enerjinin bize getireceği ise her durumda birbirimizi gözetmek olacak. Bugünün ilerleyen saatlerinde yanınızdaki kimseyi gözümüzden,  iletişimimizden uzağa koymayalım. Sevginin ve ulaşabilmenin gücüne sarılırsak, bol ödüllü bir gün yaşıyor olacağız.

Kimimiz içinse güzel üretimler için potansiyellerimizi ortaya koyduğu birgün olacak diyebilirim. Ancak biraz kontrolsüz veya belki de ani çıkışlarla olabilir bu. Patlamaya hazır olumlu hisleri göz ardı etmeden başarıyla ve sevgiyle kabul edelim. İçimizden gelenin gövdemizin içinde hareketli bir enerji olmasına dikkat edelim…

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 09.Temmuz.2016 _ Cumartesi
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?