Günle Gelen 09.01.17

Her hayatın bir hediyesi vardır: Başkalarına kattıklarımız.

Bugün, yol açmayı, cömertliğin hediyelerini ve yeni ufuklara varmayı yaşıyor olacağız.

Günle gelen etkiler bugün için sürekli olumluyu veriyor olacak bize. Bu olumluluk gün içinde hepimiz için birkaç farklı belirtiyle kolayca görülebilir aslında. İlki, bugün sesler yani mesajlar, kişilerden gelen tavsiye, yönlendirme veya yol göstermeler halinde olacak. İçinde bulunduğumuz enerjinin bize gitmek istediğin yön için atman gereken adımlar bunlar şeklinde önümüze getireceği haritaları görebiliyor olabileceğiz. Bugün, bizlere yol gösteren yani hayatlarımızın bize özgü yönleri ile herkese verebileceğimiz ışığı kullanmak üzerine özel bir destek yaşıyor olacağız. Böyle bir destek alanı sunabiliyor ve bize de sunulabildiğini görebiliyoruz. Elbette bu bir birikime an geldiğinde bayrağı elimize alıp devam edebilme eşiği. Bunu da yalnızca hissedersek seçeriz. Bu yüzden bir zorunluluk veya yalnızca tek fırsatım bugün gibi bir ego parıldamasına kapılmamıza gerek yok. Hayatlarımıza olumlu ve ödül dolu olanı çekmek için çok sayıda alandan çok sayıda olanak ve fırsatla karşılaşıyor olacağız. Bunları yaşayabilmek için kendimize izin vermeye ne dersiniz?

Olanak ve amaçları paylaştıkça herkesle beraber öğrenmeye hazır mıyız?

Günle gelen, bizlere bugün öğretmenlerin ortaya çıkışı için bir etki olduğunu anlatıyor. Aynı zamanda bizim de böyle anlara adım atmamız içinde olumlu ve hediye dolu bir motivasyona sahip olabileceğimizde tabi ki. Bu bir topluluk enerjisi aynı zamanda. Gösterdikçe, biz de görebiliyor olacağız. Meyvesini yiyebileceğimiz durumlar herkes için var ve paylaştıkça da ödülleri büyük olacak. Dikkat edilmesi gereken konular tabi ki var. Rehberlik edenin ya da yol gösterme cömertliğinde bulunanın bizi odakladığı yerden başka bir yöne bakmak bizleri yavaşlatıyor olacak. İsteklerimize ulaşma şansını yakaladıysak eğer, odağımız burada kalmalı. Bunu akış hızı yüksek bir nehir gibi hayal edebiliriz. Bizi hızlıca veya kuvvetlice bir hedefe götürebilir ancak çevreyle ilgilenirsek büyük olasılıkla takılabilir ya da akıntıdan uzaklaşabiliriz.

Bugün aynı zamanda, yeteneklerimizi ortaya çıkarmak için doğan fırsatların ne kadar farklı kişileri aynı anda oraya çekebileceğini görüyor olabileceğiz. Bu bizlere mutlu olanla ve yeniyle tanışma olanağı sınacak. Bugün benzerlik kurduğumuz değil, bambaşka kişilerle bir arada olabilmenin de bereketini görebileceğiz. Bu bereketli durumun bir de dikkat edilmesi gereken bir yanı olacak hepimiz için, ılımlı gözükmelerine rağmen günle paylaştığımız bu etkinin enerjisini alıp beslenmek isteyen kişilerle karşılaşabilmek. Böyle durumlarda önemli olan bu kişileri ne kadar uzun süredir tanıdığımız olacak. Ne kadar uzun süredir tanıyorsak aslında o kadar temkinli olmamız hepimize olumluyu seçme yolunda ışık verecektir.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?