Günle Gelen 08.12.16

Küçük şeyler detaylarda, büyük şeyler ise hafızamızda başlar.

Bugün, yaşadığımız hayatın akışını görmek, kabul etmek ve onunla birleşmek sonucu değişimi üretiyor olacağız.

Hayat, kendi başına (bile) büyük bir değişim demektir. Bu değişimin en büyük kaynağı ise kendimizi ve hayatın akışını kabul etmekle başlayan anlardır. Bugün zamana özel bir duyarlılık gösteriyor olacağız. Kimi zamanlar çok özel değişimlerin başlaması için dünyanın da derin bir bekleyişi tamamlaması gerekiyor. İşte bugün o günlerden biri. Geçtiğimiz yüzyıla yakın bir süredir dünyanı da enerjik varlığında bazı dönüşümler yaşandı. Dünyanın yaşını bir insanın hayat süresine oranlayınca yalnızca son bir dakikadır olmuş kadar az bir süre içinde, dünyada ki hayatın enerjik ve düşünsel hali çok gelişti. Bu gelişim dünyanın da karşılıklı isteği ve işbirliğiyle bizim için önemli bir enerjik dönemce geldiğimizi anlatıyor bizlere. Günün başlangıç enerjisi bizlere, zamanın birikimlerini görmek, anlamak, onları yaşamak ve kendi değişimimizi daha derin görmek üzere özel enerjimizi biriktirmek için her şeye katılarak büyümenin altını çiziyor. Evrenin akışını olumlu ve ödül dolu bir biçimde hayatımıza katabilmemiz için büyümek ve değişmenin sırlarını görüyor olacağız. Yaşadığımız hayatın da, kendine özgü bir enerjisi olduğunu anlayıp, onun akışına adapte oluyor olacağız. Çünkü her yol, her akış onu yaşadıkça bize güç veriyor olacak. Akışlar ve değişimler, her zaman kendilerine özgü biçimde olumlu ve değerli olanı verirler.

Hayatın kendisinin bir kaynak olduğunu görmeye ne dersiniz?

Bugün karmamızda çözülme oluşturan bir etki yaşıyor olacağız. Karmamızda, sonuçlarımızı üreten sebepler, yani başlangıçlar vardır. Sonuçlar, hayat ritmimizin biriktirdikleri ile değişime gelirler ve başlarlar. Bedenimizi dinlemenin ve çevremizdeki akışa yoğunlaşmanın öne çıktığı bu zaman diliminde bir karma çözülmesi yaşıyor olacağız. Bugün özellikle genel görüşlerin dışında olan kişilerin hepimize katabilecekleri değerli ve olumlu enerjiler için çevremizle yaşadıklarından özel sonuçlar çıkıyor olacak. Böyle sıra dışı ve özel mesajlar taşıyan kişiler varsa çevremizde, bugün onları izlemeye özel bir enerji verirsek olumlu ve enerji dolu olanı yaşıyor olacağız. Bu vereceğimiz gayret aynı zamanda, hayatlarımızla bağ kurduğumuz herkese de başarılı ve olumlu etkileri getirmemize yardımcı oluyor olacak.

Öğleden sonranın ilerleyen saatlerinde, enerjiler değişiyor ve yeni bir enerjiyi yaşamaya başlıyor olacağız. Eğer bütünüyle akışı hissetmek ve ona katılmak istiyorsak, hafızamızda olan her şeyi kullanmalıyız demeye başlayacağız. Bu enerjiyle, hatırlamak ve değişim gerçeklerini anlayıp kullanmak için hafızalarımızla şekillendirmemiz gereken bir kendimizi görüyor olacağız. Aynı şeyleri sürekli yaşadığını söyleyen kişiler bize bunu hiç unutturmazlar. İşte bu enerji bizimle yaklaşık 1 haftalık bir etkileşime başlıyor olacak bugün. Büyük değişimleri başlatan şey hafızadır, yani içimizde olanı kullanmaya başlamaktır. Böylece hayatımıza olumlu ve ödül dolu olanı gerçekten olmuş olanla alıyor olacağız.

Kendimizi, kendimizin liderliğine bıkamaya açık mıyız?

Günle gelen bu yeni enerjiyle, erken öğrenmeler yaşıyor olacağız. Bugünün doğası bu olacak. Neyle karşılaşırsak karşılaşalım, biz veya çevremizde kısa sürede neyin ne olduğunu çözecek kişiler olacaktır. Kendimizi, değişimimize liderlik ederken göreceğimiz bu zaman dilimine başlarken, egomuzun sınırlarını iyi görüyor olmamız gerekecek. Bunun için hızlı öğrenme etkisini kullanıyor olacağız. Bu olumluluk ve mutluluk getiren etkiler için yine anılarımızın bize öğretebileceği güzel rüyalara açık kalmaya gayret etmeliyiz. Bu sebeple de bugün, anılarımızın enerjilerinin birikmesi ile çıkan her türlü beden belirtisi ile çalışma veya planlama yapmak isteyenlere cesaret vermek isterim. Eğer yılların biriktirdiği stres nedeniyle boynumuzda herhangi bir etki oluşmaya başladıysa veya hafızalarımızda olan sebebiyle bir hedefe gitmemiz için heyecan hissi veren bir tepkimiz varsa oraya ait her şeye enerjimizi vermek bugün bizlere olumluluk, şifa ve ödül dolu bir hayatın kapılarını açıyor olacak.

Sevgi ve ışıkla