Günle Gelen 08.11.16

En sürpriz edici şeyler, insanın içinin en derin noktalarından gelenlerdir.

Bugün, iç dünyamız, enerjimiz ve yeteneklerimizin çeşitliliğini öğreniyor ve kullanıyor olacağız.

Birbirimizle yan yana gelip işbirliği ve takım oldukça başarılar kazanmak tabibi ki çok daha doyumlu ve güzel oluyor. Ancak, insanın iç dünyası da büyük topluluklar kadar zengin ve çeşitli. Bugünkü enerjilerin en büyüğü bize içimizdeki zenginlikleri işaret ediyor olacak.

İçimizi keşif her zaman biraz gerginliğe sebep olabilir. Bu çok doğal çünkü hep başkalarına ve dış dünyaya güdülenerek, koşullanarak yaşamaya alışıyoruz. Böylece keşfe başlayınca da burada böyle bir özelliğim olduğunu neden daha önce görmedim sarsıntısı gelebiliyor. Bu noktada hayatımıza olumlu ve ödül dolu olanı çağırmak için, bugün iç dünyamıza özel bir özen vermeye çalışmalıyız. Takımımızın, ailemizin her üyesinin kendi alanlarından ve dünyalarından gelene özel önem veriyor olacağız. Böyle olan her şey hedefine daha doğru ulaşıyor, daha beğeni alıyor ve daha büyük bir gelişim sağlıyor olacak.

Kendi atacağımız adımların getireceği başarıdan korkmamaya ne dersiniz?

Gün boyu bizimle olan enerjiyle, çevremizdeki kişilere fırsatlar sağlamak isteyen ancak derinden hassas olan kişileri kolayca görebiliyor olacağız. Yönlendirme gücü yüksek ancak üzerlerinde büyük baskı taşıyan kişilerdir bunlar. İçlerinde ve üzerlerinde değerli ve mutluluk getirici olanakları ortaya çıkaran yetenekleri vardır. Bugün böyle kişileri de yanımıza alma ve birlikte bir grup oluşturmak çok olumlu ve değerli bir hayatı davet etmek anlamına gelecek.

Bugün dikkat etmemiz gereken noktaysa, bir şeyler ortaya koymak için başkasına ihtiyacımız olduğunu düşünmek. Yani etki altında kalmayı, etkilenmeyi istemek. Bir yol gösteren olmalı diye sanmak. Böyle durumlarla karşılaştığımızda, birbirimize önce yalnızca kendi yapabileceğimiz katkıları görmenin getireceği değerleri hatırlatmak yeterli olacaktır.

Şu anda içimizde taşıdıklarımızın hazinelerine açılmaya hazır mıyız?

Sevgi ve ışıkla

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 08.Kasım.2016
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?