Günle Gelen 08.10.16

Şu anı yaşamak geleceği, şu anı dinlemek gerçeği getirir.

Bugün, iç sesimize sadık kaldığımız sürece söylenen her şeyin daha da derinde ne anlama geldiğini anlıyor olacağız…

Bir enerji yılının, enerji merkezlerimiz üzerinde kendine özel döngüleri vardır. Büyük bir doğum etkisini yaşadığımız bu zaman diliminde, sezgilerin etkilediği merkezlerimizdeki (birden fazla merkez tabi ki) etkileri yaşayacağız bugün. Sezgisel gücümüz artacak. Karar verirken daha keskin oluyor ve şu anda olanı görebiliyor olacağız. Bu etkilerin ortak özelliği ise, onlara ulaşmak istiyorsak buna karar vermiş olmalı ve sezgilerimizi dinlemeye açılmış olmalıyız. Sezgiler, bütün beden farkındalıkları içinde en yaşlı ve en topraklanma eylemi ile ilgili olandır. Sezgilerimiz, onları dinledikçe daha da çok duyulabilir hale gelecektir 🙂

İçimizin anlattıklarını ne kadar önemsemeye açığız?

Gün boyu gelen bu enerji ile yaklaşık olarak bir hafta sürecek olan, insanın enerjitik yapısının en ilginç özelliklerini uyandıran bir etki yaşıyor olacağız. Bu etkilerin neredeyse hepsi, yalnızca kendimize uygulanabilir çalışmalardır. Bu yüzden de en büyük belirtisi sezgilerimiz olacaktır. Bugün ilk adım olarak, başkalarını dinlerken veya bir ortamda bulunup orada olanı yaşarken bile; önce kendi içimizden geçenin ne olduğuna bakıyor olmalıyız. Anda ve içimizde kalabilirsek olumlu ve ödül dolu bir gün geliyor olacak. Günün temalarından biri de, iç keşif. Bugün duyduğumuz aklımızı karıştıran ne varsa, bizde nasıl bir kafa karışıklığına yol açtığına bakmamız bize büyük yarar ve olumlu adım getirecektir. Kısacası her kafa karışıklığı, bir yeni sesi uyandırıyor olacak.

İçimizde birden çok ses vardır; Hangilerini duymaya açığız?

Aile ve çok kişilik ilişkiler, bizlere bugün birçok etki verecek. Gözlem ve o anda orada olana konsantre olmak, Çarşamba gününden sonra değerli ödüller getirecek. Anda kalmanın olumlu ve yararlı yanları, her zaman hissedilebilir enerjiler doğuruyor olacak.

Gün boyu gelen bu enerji ile; hayat amaçları başkalarında bir etki uyandırmak üzere olanlarımızda, önemli mesajlar oluşturuyor olacak!

Herkese iletecek ne mesajlarımız var içimizde?

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 06.Ekim.2016 _ Cuma
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?