Günle Gelen 08.09.16

Haklılığı abartmamak, paylaşımı en üst düzeyde tutar.

Bugün, hem iyi hem de kötü yönde abartmanın enerjisini yaşıyor olacağız.

Elbette ki günle gelen abartmanın enerjisi bizi korkutmamalı. Çünkü bu bir seçim ve biz de bize yararlı olanı seçmeye odaklanacağız. Enerjilerin farklı etkilerini yaşarken de hepimizin kafasında beliren ifadeler oluşacak. Hatta gün içinde çeşitli zamanlarda bize doğru esen ‘artık gündelik konulardan geleceğe doğru kafamızı kaldıralım…‘ tarzında bir rüzgar esiyor olacak. Bu rüzgarın etkisi ile de sonuçlarını beklediğimiz birçok kararda, haklı çıkmayı yaşıyor olacağız.

Bir süredir aklımızı meşgul eden, eski anıları ve geçmişi düşünmenin etkileri yavaşça son buluyor bugün. Bu sebeple de derecesi ne olursa olsun, geride bırakmaya hazır olduklarımız ile ilgili duygular taşıyor olacağız. Duygusal etkilerle olumlu yanları bazen karıştırabiliriz. Birbirimize destek olarak, daha önce yaptıklarımızı gözlediğimiz davranışları hatırlatırsak, olumluyu seçmenin ödülleri biz bekliyor olacak. Gün boyu, uzakları düşleme enerjisi hepimizi kaplıyor olacağı için konuşmalarımızda herkesin farklı hayalleri ile karşılaşacağız. Saygı ve paylaşıma özel bir önem verebilirsek, arkadaşlıklarımız pekişiyor olacak.

Bu düşünsel ve duygusal yoğunluk içerisinde, bolca dikkatsizliğe de açık olduğumuz bir gündeyiz. Dikkatimizi sıklıkla önümüze, yakınımıza getirmeye özen göstermeliyiz. Dikkatimizi toplamanın en kolay yolu, günün ana enerjilerinde genelde olumluyu seçmekten geçiyor da diyebiliriz. Bugün için, abartıdan uzak durmak, haklılıklarımızı paylaşmak ve genelde ilk göze çarpan olumlu özelliklere özen göstermek olarak bunları alabiliriz. Çoğunlukla, ilk  kez gördüğümüz detayları herkesin görebileceğini düşünebiliriz. Bu yüzden en küçük ve basit konulardan başlayarak yapacağımız konuşmalar en sevgi dolu ve anlaşılabilir adımlara dönüşecektir.

  • Hepimiz paylaşarak yarattığı enerji ile mutlu olmaya açık mıyız?
  • En basit ve temel olanın en ileriye götüren enerjisini deneyimlemeye ne dersiniz?

Günle gelen enerjilerle bazı küçük kazalara da hazırlıklı olursak, gerek sağlık gerekse moral olarak olumluda kalabiliyor olacağız. Yalnızca biz değil, yakın çevremiz bazı beklenmedik olayları yaşıyor olabilir. Günlük olarak güvende hissedeceğimiz zaman aralıklarında yakın çevre iletişimine önem verirsek gülümsememizi daha uzun yaşayabiliriz. Çünkü şefkat ve ilginin enerjisi kadar yakın çevremizde olumlu karma uyandıran çok az etki vardır. Olumlu karma enerjisini pekiştirecek iki farkındalık sorusu bize ışık tutabilir bugün.

  • Bizi saran herkesin enerjisindeki olumluyu görmeye ne dersiniz?
  • Huzur ve paylaşımın arasındaki boşluk bir “nasılsın?” sorusu kadar yakındır. Bunu uzanıp içimize çekmeye ne dersiniz?

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 08.Eylül.2016 _ Perşembe
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?