Günle Gelen 08.07.16

Her davranış, karşısındakine hitap ettiği sürece bir başarıdır…

Bugünlerde hafızamız ve geçmiş arasındaki bağda olanları kayıt edip, son bir kez gözden geçirmemiz için bize destek veren bir enerji var. Bugün ise yaşadığımız yeniliklerin, sıradaki başlangıçlara ilham vermesini yaşıyor olacağız. Daha önce kendimizi neye adadık? Nelere disiplinle bağlandık? Diye sorabiliriz kendimize ve şimdi onları değiştirmenin zamanı. Belki adadığımız noktalar bize çok yararlı oldu, ancak bundan sonra olmayacak. Yani kendimizi önümüzdeki bir yıl süresince yenileyeceğimiz bir zaman geldi. Bu konuda madem 1 yıl varmış, zaman varmış o zaman demek en büyük yanılgı olur. İşte tam da bu yüzden, bu başlangıç enerjileri süzgecinden geçiyoruz. Bunu sessizce planlayarak başlayabiliriz bugün ya da akşama doğru bazı deneme yanılmalarda bulunabiliriz. Önümüzdeki günlerde gittikçe açığa vuruyor olacağız.

Sabırsızlık bu aralar en kaçınmamız gereken konu. Birbirimize zaman vermek ve birlikte bekleyip gerilimi azaltmak konusunda destek olabilirsek ödülü bol bir süre olacak bizim için.

Günle gelen sessiz bir enerji bizi de sakince oturmaya çağırıyor. Böyle birgünde her aradığımız kişiyi bulamayabiliriz. Bu sırada yapmamızın bize olumlu olduğu ve yararlı geldiği davranış, yeteneklerimiz, kuvvetli alanlarımızı düşünüp kendimizi fırsatlara açık tutmak. Doğal olduğumuz alanların değerini bilmek.

Bugünlerde yıllar süren eski konu başlıklarının geride kalması var. Bu konuya daha birçok defa değineceğim, ancak bugün için birçok yılın birkaç günde bitebileceğini paylaşarak başlayalım. Bu bir hüsran veya olumsuzluk konusu değil, tam tersine geleceğe açılmak konusunda önemli. Yukarıda yazdığım gibi 1 yıl içinde değişmek üzere, kendi kendimizle rekabet dolu bir dönemimiz başlıyor. Kendimizi nasıl tasarlayıp değiştirmek isterdik?

Günün sonunda günü takip eden karanlıkla gelen yaptıklarımızı korumak için pratik olma enerjisini yaşıyor olacağız. Dikkatsiz davranıp ilerleyen zamanda ölçüsüz enerjileri düşüncelere vermemek iyi olacaktır…

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 08.Temmuz.2016 _ Cuma
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?