Günle Gelen 08.03.17

Yakınımızda olan herkesi etkileyebiliriz; Ya kendimiz?

Bugün, kendimiz ve çevremizdekilerle ilgili olarak, ne kadar iyi, neleri ve nasıl dinliyoruz konusunda adımlar atıyor olacağız …

İçinden geçtiğimiz enerjinin bize getirdiği odaklardan biri de gerçekler ve onları dinlemek. Aslında dinlemek ve duymak, güç sahibi olmakla çok ilgilidir. Çünkü dinledikçe gücümüz artar. Dinlediğimiz her şeyi depolarız, sindiririz ve gücümüze katarız. Bugün, hem kendimizi hem de çevremizdekileri ne kadar dinlediğimizle ilgili bir etkiyi yaşıyor olacağız.

Dinlerken, ne kadar kapalıyız?
Dinlediğimizin hangi kısımlarını “önce” duyuyoruz?

Gün boyu, kendimizi güçlü hissettiğimiz alanların başında yakın çevremiz, evimiz veya kendimize ev diye inşa ettiğimiz samimiyet yarıçapının içinde kalan yer değerli olacak. Böyle bir alanı niye önemseriz? Saygınlık kazanmak için! Hepimizin buna ihtiyacı vardır veya olacaktır zamanla. Saygı, merhametle yani şefkat ve gerçek gücümüzle çok yakından ilgilidir. Bugün bu kavramlar veya hayatlarımızda tuttukları yerler için çalışma yapmak ekstra olumlu ve ödül dolu sonuçlar getirecektir. Kimi ne kadar dinlediğimize gün boyu dikkat etmeliyiz, çünkü bizim de ne kadar dinlendiğimizi aynalıyor olacak. Burada her şeyi biliyorum, duyuyorum derken bizim söylediklerimizi ne kadar biliyorlar ve duyuyorlar diye merak ettiğimizde kolayca cevabını buluyor olacağız. Böylece, ne kadar güvende hissettiğimiz ve ne kadar anlaşıldığımızı kolayca görüyor olacağız. Ne kadar etkili bir kişilik olabileceğimiz, nasıl bu konuma geldiğimiz ya da gelemediğimizle ilgili ne kadar nokta varsa gün içinde işaret, açıklama veya bu konuları anlatan duygular önümüzde duruyor olacak. Dikkatle ve sabırla gelip gidenleri fark etmeye çalışırsak, son 1 yıl içinde olanlar ve önümüzdeki bir buçuk yılı etkileyebilecek olanlar için büyük ve değerli görüntüler elimizde olabilecekler.

Günün ilerleyen saatlerinde, “destek” sözcüğüne özel bir ilgi vermemiz daha iyi olacak. Söylediklerimizin çok net duyulduğunu, anlaşıldığını ve bu yüzden de kurallarımızın, prensiplerimizin herkesçe görüldüğünü sanıyor olabiliriz. Ancak bugün, kime ne söylediysek dikkatle not alalım ya da hatırlayalım çünkü bu konu önümüzdeki 4 ay içinde önümüze geri gelecek. İyi hatırlamak için not alalım, dikkat edelim ki, bu konular geri geldiğinde kime ne dediysek ona göre hareket edebilelim. İş dünyasında olduğu kadar bireysel hayatlarımızda da çok değerli konu olacak bu konu.

Gün içinde dikkatli olmamız gereken bir noktaysa, bugün bizim için sağlıklı ve iyi olabilecek şeylere başkalarından duyduklarımız sebebiyle uzak durma olasılığımız. Bu sebeple, sezgileri kuvvetli ve destek olabilecek kişilerden gelen desteklere, eleştirilere, sözlere ve anılara biraz daha dikkatle yaklaşalım. Böylece olumlu, huzur ve ödül dolu olan her şeye daha yakın olabileceğiz.

Dünya kadınlar günümüz kutlu olsun ..

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?