Günle Gelen 08.02.17

Apaçık olup ve yaşadıklarımıza dayandırdığımız açıklamalar, bizi gerçek hayatımızla tanıştırır.

Bugün, aklımızdakileri herkese ulaştırmak için doğru zamanlamaları kullanıyor ve her şeyi bütün detayları ile araştırma çabasını veriyor olacağız.

Günün ilk enerjisiyle yaşayacağımız etki öncelikle dürüst olmak olacak. Dürüstlüğün ve açıklığın hayatlarımızdaki değeri ve yeriyle karşı karşıya kalıyor olacağız. Bu iki kavram, enerjilerden geleni almakla ilgili olarak da hepimiz için çok önemli. Ne kadar açık olduğumuz ve geleni ne kadar olduğu gibi aldığımızı değiştiren filtrelerdir. Çevremizde olan sayısız kaynaktan yararlanmak konusunda kendimizi kısmamamız için bizlere hatırlatmada bulunuyorlar. Kendimizden başlayıp, her birimize ulaşan bir yoldur bizler için.

Her yöne açılmamız için elimizdeki bu hediyelere açılmaya ne dersiniz?

Günle gelen bir diğer etkiyse, yapmak için uğraştığımız her şey için her yolu ve detayı görmeye vereceğimiz çaba olacak. Bu çabanın farkında olacağımız ve onu kullanmak için de güvenle hareket edeceğimiz bir gün olacak. Her yol, her nokta ve her düşünceyi test edebileceğiz. Bu sırada dikkat etmemiz gerekense her şey için bir uzlaşı arıyor olmamız gerektiğidir. Bugün herkesle kurduğumuz diyalog ya da ilişkiler de iki tarafın da onayı çok önemli olabilecek. Bu karşılıklı memnuniyetse önümüzdeki 6 ay için çok büyük bir önem taşıyacak.
Bugün dikkat etmemiz gereken bir nokta da, ben biliyorum ve siz bilmiyorsunuz eminliği şeklindeki tavırlar. Bu tavırların mesajları doğru olabilecek. Bilen, bize öğretebilecek kişilerle karşılaşıyor olacağız. Ancak yine onlarında bizlerin de bir yerde buluşması anahtar olacak bizler için. Hayatımıza olumlu ve başarılı olanı çekebilecek olan bir prensip bu.
Günle beraber, içimizde bazı zor duyguları hatırlayabileceğiz. Bu zor duygulara yol açmış eski kurallarla olan çatışmalarımızı bastırıyor olabileceğimizi unutmayalım. Baskı öyle ya da böyle geri gelen bir mekanizmadır. Baskıyla yaşadığımız sürece gerçek hayatımızla tanışmamız hep ertelenecektir. Çevremizdekilerin bize kabul ettirmeye çalıştıklarını iyi analiz edip, süzmemiz gerekiyor. Gittikçe dolan ve sonunda önce bize olmak üzere herkese zararı olan yargılamalarda bulunabiliriz. Yargılamalarla dolu bir yola girdiğimizi hissedersek, kendimize ve çevremize yargılayarak içimizdeki desteği kaybettiğimizi hatırlatmamız yardımcı olacaktır.

Bugün çevremizdekiler veya kendimizin üzerindeki aşırı beklentilere de dikkatle yaklaşmamız gerekiyor. Beklentiler, herkesi kabuğuna çekilmeye itebilir. Özenle, herkesten bir şeyler beklerken onlara önce verebileceğimiz desteği de göstermemiz gerektiğini her zaman hatırlamalıyız. Hayatlarımıza önümüzdeki dört buçuk yıllık dönemde şaşırtıcı yenilikler getirecek olan bu özel gayreti vermek üzere cesaretlendirmek istiyorum hepimizi.

Kendimizden ve çevremizdekilerden beklentiye girmeden önce destek vermeye ve desteği paylaşmaya ne dersiniz?

Sevgi ve ışıkla