Günle Gelen 07.12.16

En büyük enerji, günlük hayatın ötesine geçince karşılaştığımızdır.

Bugün, kalıplar ve sınırların üzerinden atladıkça yeni ve büyük enerjileri, hisleri, zenginlikleri ve ufukları görüyor olacağız.

Günün ilk kısmında, davranışlar, düşünceler ve ifadeleri görebiliyor olacağız. Bu duyarlılık hayatlarımıza eleştirel ve başarılı bakışlar getirmenin anahtarlarını verecek. Baştan olumlu başlayıp sonrasında ise tepkilerle veya beğenisizliklerle dolu olabiliriz. Elbetteki çevremiz de aynı etkileri bize yansıtabilir. Bu olanlarsa bir eleme sürecinden geçtiğimizi gösteriyor. Yoğun bir beden dili enerjisini yaşadığımız günlerdeyiz. Bedenimiz, ritmi ile kendini ifade ediyor. Bu da zamanlama, yani harekete ve beklemeye karar vermek demektir.

Bir anda bütün ışıkları açıp, bütün güzellikleri görmeye açılmaya ne dersiniz?

Gün içinde, değerlerimizi ve karakter öğelerimizi dikkatlice kullanıyor olacağız. Bugün sıklıkla tutumlu olacağımız anlar da gelecek. Bu tutumluluksa kendimizle ilgili. Fazla varmış gibi göstermeden, ben kimim sorusunun cevabı gibi sorular için elimizdeki en değerli hazine olan “biz”i hep önümüze getiriyor olacağız. Böylece olumlu ve ödül dolu olanı kendimizde görmek için, hayattan kareleri alıp dondurup ötesine geçmeye başlıyor olacağız. Estetik olanı, güzel olanı veya beğenilir olanı ayırt gücümüz, sessizce izleyip gözlerimize ve özellikle de duymak için seslere kulaklarımızı açmamızda yatıyor olacak. Hassas kulakları olanlarımız bugün hepimizin hayatına güzel olanı getirmek üzere harekete geçiyor olacak.

Bugün, kalıplar ve sınırların üzerinden atladıkça yeni ve büyük enerjileri, hisleri, zenginlikleri ve ufukları görüyor olacağız. Günün ilk kısmında, davranışlar, düşünceler ve ifadeleri görebiliyor olacağız. Bu duyarlılık hayatlarımıza eleştirel ve başarılı bakışlar getirmenin anahtarlarını veriyor olacak. Baştan olumlu başlayıp sonrasında tepkilerle veya beğenisizliklerle dolu olabiliriz. Çevremiz de, elbette ki aynı etkilere bize yansıtabilir. Bu bir eleme sürecinden geçtiğimizi gösteriyor. Yoğun bir beden dili enerjisini yaşadığımız günlerdeyiz. Bedenimiz, ritmi ile kendini ifade ediyor. Bu da zamanlama, yani harekete ve beklemeye karar vermek demektir.

Bir anda bütün ışıkları açıp, bütün güzellikleri görmeye açılmaya ne dersiniz?

Gün içinde, değerlerimizi ve karakter öğelerimizi dikkatlice kullanıyor olacağız. Bugün sıklıkla tutumlu olacağımız anlar gelecek. Bu tutumluluk kendimizle ilgili oluyor olacak. Fazla varmış gibi göstermeden, ben kimim sorusunun cevabı gibi sorular için elimizdeki en değerli hazine olan “biz”i hep önümüze getiriyor olacağız. Böylece olumlu ve ödül dolu olanı kendimizde görmek için, hayattan kareleri alıp dondurup ötesine geçmeye başlıyor olacağız. Estetik olanı, güzel olanı veya beğenilir olanı ayırt gücümüz, sessizce izleyip gözlerimize ve özellikle de duymak için seslere kulaklarımızı açmamızda yatıyor. Hassas kulakları olanlarımız bugün hepimizin hayatına güzel olanı getirmek üzere harekete geçiyor olacak.

Gün boyunca bazı farklı etkiler de bizlere etki ediyor olacak. Önyargılar, emin olamama, sakin kalamama ve genel olarak herkesin beğenilerine kapılıp, önemli duygu ve düşünceleri kaçırmak gibi. Bu etkilerin altında özellikle erken gençlik yıllarımızda uyuyan enerjiler yatıyor. Bugün bu konularda çalışma yapmak veya çalışma yapmak üzere plan yapmak isteyen herkesi cesaretlendirmek isterim.

Sevgi ve ışıkla