Günle Gelen 07.11.16

Her konuşma enerji taşıyan bir soru ile başlar!!!

Bugün, kendimizi ifade etmeye önem veriyor ve bunun için her soru soruyor ve soruluyor olacağız…

Her söz, her cümle, her öneri veya her iletişim bir enerjidir. Bizi ve herkesi hareketlendirir. Anlam ve eylem arayışına götürür. Bugün bunlar için çabalıyor ve başarılı oluyor olacağız. Bunun yanında, birçok deneme ve yanılma da bizimle bugün. Bu yüzden aklımıza geldikçe, enerjimizi doldurdukça veya içimizden bir itki geldikçe değişen aralıklarla bolca iletişim kuracağız. Çünkü içinde bulunduğumuz yaratıcılıkla dolu zaman aralığı bugün her yönde ben de varım demek istiyor. Eğer gün boyu herkesin ilgi ve sorularına katılırsak, olumlu ve ödül dolu olanı çağırıyor olacağız.

Bize açılan kapıları herkese açmaya ne dersiniz?

Gün boyu iletişimimizde ve içimizde önemli bir nokta var. Oldukça inatçı olabiliriz. Sözler anahtar gibi durdurabilir ve geç diyebilir. Bu sebeple anlamlara, özellikle de yakın ve samimi arkadaşlarımızdan gelen önerilere yakın hissediyor olacağız. Bu hem bir destek hem de bir bariyer. Çünkü sence nasıl diyerek sıcak bir desteği alıp hızlanabiliriz ya da hep aynı duygusal alana yönelik görüşler (inat/ısrar) yüzünden yeni ufukları şimdilik göremeyebiliriz. Seçimlerimizi dikkatli yapmak hayatımız için uzak geleceğe kadar uzanan kararlar üretecek gizliden bugün.

Bugün dikkat edilmesi gereken nokta ise, dünyevilik. Bugün, belki finans, iş veya sahip olduklarımız moralimizi bozabilir. Bu konuya dirençli olmak hepimize iyi gelecektir. Dünyevi konulara dirençli olabilmenin en büyük anahtarı bilinçli farkındalık metotları ile gündelik konulara yaklaşmak. Böylece daha önce bu konuları nerede görmüş ve bundan deneyim çıkardıysak onları hatırlayıp olumlu ve yargısız kalmaya çalışmak özellikle bu hafta için önemli bir enerji anlamı taşıyor. Bu anlamı Perşembe günü karşılaşacağımız enerjilerde daha net kullanıyor ve içimizde kararlara yani etkilere çeviriyor olacağız.

Gün boyu bizlere bazı davranışların kesin bir hata olacağını ve bazı davranışlarında örneklerini izlersek çok başarılı olacağımızı söyleyen kişilere dikkatle kulağımızı açalım. Bunlardan bazılar gerçekten çok doğru olacak. Böylece bugün gözlem yaparak insanların güvenilirliklerinin ve becerilerinin seviyesini anlıyor olacağız.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 07.Kasım.2016
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?